LR Zeitgard Serox Intensive Result Krem

LR Zeitgard Serox Intensive Result Krem, Serox by LR, Zeitgard Serox, serox, LR serox, botoks, botox, anti-aging,serox kullanım tavsiyeleri, lr serox göz pedi, lr kozmetik, kaz ayakları

LR Serox Set içerisinde yeralan LR Zeitgard Serox Intensive Result Krem, Anti-Aging formüllü ipeksi dokuya sahip yoğun krem formundadır.

  • Yenilikçi Anti-Aging krem bileşimi.
  • Argireline®, Ameliox®, Ultra Filling Spheres® etken maddeleri ile cilde daha elastik, parlak ve canlı bir görünüm katar.
  • İnce ve derin kırışıklıklara karşı Anti-Kırışıklık etkisi ve uzun surely nemlendiren etken madde kompleksi.
  • Serox Intensive Result Serum ile ideal ikili.
  • Anında görülebilir efektli etken madde bakımı sağlar.

 

Kullanım tavsiyeleri

ALIN
Önce serumu mimik kırışıklığın üzerine vuruşlar yaparak uygulayın. Daha sonra lntensive Cream
alın bölgesine dairesel hareketlerle sürülür.

AĞIZ BÖLGESİ
Önce serumu mimik kırışıklığın üzerine vuruşlar yaparak uygulayın. Daha sonra lntensive Cream ağız bölgesine dairesel hareketlerle sürülür.

BOYUN
Önce serumu boyun ve dekolte bölgesinde öne çıkmış kırışıklığın üzerine vuruşlar yaparak uygulayın. Daha sonra lntensive Cream boyun ve dekolte bölgesine dairesel hareketlerle sürülür.

GÖZ ÇEVRESİ
Öncelikle serumu mimik kırışıklığına sürerek yavaş bir şekilde vuruşlar yaparak yediriniz. Daha sonra lntensive Cream dairesel hareketlerle göz çevresine dağıtılır.

Daha iyi etki için (özellikle kaz ayaklarına karşı); LR Serox Intensive Result Krem’ i , LR Zeitgard Serox Instant Result Serum  ile birlikte kullanmanızı öneriyoruz.