LR Zeitgard 2 anti-age sisteminin etkileri bilimsel olarak test edilmiş mi ?

LR Zeitgard 2 anti-age cihazı (yüz ütüsü de diyebiliriz) LR’ ın en yenilikçi buluşlarından birisidir. Cihazın ani bir şekilde +42 C’ ye kadar ısınıp; daha sonra 5 C’ ye kadar soğuması cilt yüzeyindeki gözeneklerde bir şok etkisi yaratır. Cilt, bu ani ısınma ve soğuma karşısında gözenekleri iyice açarak uygulanan yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin en etkili şekilde nüfuz etmesine olanak sağlar.

LR Zeitgard 2 anti-age yüz ütüsü, ani ısınıp-soğuma ile yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin en etkili şekilde cilde nüfuz etmesini sağlar.

Zeitgard 2 optimum bir cilt bakımı için cihazlı kozmetiğin yenilikçi ve yeni ürünüdür. Cilde yoğun ve derinlemesine bakım yapmayı mümkün kılar.

Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşırken, ilave bakım ürünleri ve aletli (cihazlı) bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabilir. Yani daha genç görünen bir cilt elde etmek için öncelikle kolajen ve elastin üretiminin merkezi olan dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak gerekir. Kolajen ve elastin cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddelerdir.

Zeitgard 2′ nin etkileri bilimsel olarak test edilmiş mi ?

LR’ın talebiyle gerçekleştirilen ve önde gelen Alman Kozmetik Test Enstitülerinden biri olan Dermatest tarafından yürütülen çalışmalar gösteriyor ki; kullanıcıların %95’i Zeitgard 2’yi kullandıklarında etken maddelerden optimum düzeyde yararlanmışlardır. Bu çalışma Dermatest tarafından Haziran & Ağustos 2015’te 40 katılımcı üzerinde gerçekleştirilmiştir.

 

Zeitgard 2 ürününü katalog fiyatı üzerinden %40 kâr marjı ile satın alma fırsatı için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup, bize ulaşın.