LR tablet ödülünü nasıl kazanabilirim ?

LR iş ortaklarına çeşitli seviyelerde verdiği ödüller ile başarılarını teşvik eder. Bu ödüller saatten başlayıp; tablet, cep telefonu ve arabaya kadar uzanır. Sizlere şimdi LR tablet ödülü nasıl kazanılır, LR tablet’ i kazanmak için ne yapmak gerekir; bunları anlatacağım.

LR’da öncelikle kazanma daima çalışmaya ve işe yatırılan zamana bağlıdır. LR, çalışan ve emek harcayan iş ortaklarını her zaman destekler. Bu destek LR saat’ i ile başlar; LR tablet, cep telefonu ve LR şirket aracı ile devam eder.

 

LR, çalışan ve emek harcayan iş ortaklarını her zaman destekler. Bu destek LR saat' i ile başlar; LR tablet, cep telefonu ve LR şirket aracı ile devam eder.

Samsung’ un güncel tablet modeli olan bu cihaz (2016 yılı için Samsung Galaxy Tab E), 3 ay üst üste en az 4000 PW (dörtbin puan) aylık grup cirosuna ulaşan bütün LR iş ortaklarına verilir.

Şimdi bunu bir örnek ile açıklayalım.

Örnek:

Mehtap Hanım yeni LR üyesi olmuş. Mehtap Hn.’ ın LR tableti kazanabilmesi için:

  • Üyeliğini takip eden herhangi bir zamanda 3 ay üst üste 4000 PW (dörtbin puan) grup cirosuna ulaşması. Bu cironun grup cirosu olması gerekiyor, bu detaya dikkat edelim.
  • Her yeni ay, yeni bir fırsat demektir. Mehtap Hn. üyeliğini takip eden herhangi bir zamanda 3 ay arka arkaya 4000 PW (dörtbin puan) grup cirosu yaptığı zaman, LR tablet ödülünü almaya hak kazanır.

Mehtap Hn. bu şartları yerine getirdiği zaman, LR’ ın belirlediği table modelini (2016 için Samsung Galaxy Tab E) almaya hak kazanır. Mehtap Hn.’ ın LR tableti şirket tarafından kendisine en kısa sürede gönderilir.

LR tablet ödülünün yaklaşık piyasa değeri 700 TL civarındadır. Bu tabletin maddi değerinden ziyade, motivasyonel anlamı çok önemlidir. Çünkü, LR tablet ödülü, LR saat ödülü gibi, liderlik yolunda atılan ikinci ciddi adımın tescil edilmesidir. Bütün LR liderleri aynı yoldan geçerek bu günlere geldiler.

Ayrıca, LR tableti diğer bir çok LR ünvanlarına da açılan kapıdır. Düşünün, ekibinizden 3 kişi LR tabletini hak ederse, o ay sizin toplam puanınız en az 12000 PW (onikibin puan) olur ve 12000 PW LR şirket aracı kazanma kriterinin ilk ayını gerçekleştirmek demektir. 3 ay üst üste bu puanı yapan kişi LR şirket aracı Opel Corsa veya Renault Clio almayı hak eder. Ayrıca, 12000 PW (onikibin puan) ciroya ulaşmak yaklaşık 1200-1500 TL civarı da bir aylık gelire sahip olmak demektir.

 

Eğer ciddi bir şekilde çalışıp, kazanma hedefiniz varsa LR ailesinde ve ekibimde size her zaman yer vardır. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli.

 

LR işini yapmaya nasıl başlayabilirsiniz ?

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 

LR ürünleri ile doğrudan satış yöntemiyle hemen çalışmaya başlayıp, ek gelir kazanabilirsiniz.

Giriş aidatı veya üyelik ücreti ödemeden, LR bağımsız iş ortağı olarak:

  • Çalışma zamanınızı siz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma…)
  • Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok
  • Alış fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürün satın
  • Ekibinizdeki iş ortaklarınızın satışları üzerinden prim kazanın
  • Aylık yaklaşık 15.000 TL’ lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio şirket aracına binin
  • Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın
  • Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.