LR Serox nedir, ana aktif maddeleri nelerdir?

LR Serox nedir, ana aktif maddeleri nelerdir?

Argireline®, Botoks gibi kası felç etme özelliği olmayan bir alternatiftir. Argireline®, sinir iletilerinin sinapslardan açığa çıkmasını engelleyen ufak bir proteindir. Sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki iletişimi engellemektedir. Yüz kasları gevşeyerek daha az çizginin oluşmasına neden olmaktadır.
LR Serox nedir, ana aktif maddeleri nelerdir? Argireline®, Botoks gibi kası felç etme özelliği olmayan bir alternatiftir. Argireline®, sinir iletilerinin sinapslardan açığa çıkmasını engelleyen ufak bir proteindir. Sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki iletişimi engellemektedir. Yüz kasları gevşeyerek daha az çizginin oluşmasına neden olmaktadır.

 

Ameliox®, karnosin ve antioksidanlardan oluşan bir liposomal bileşiktir. Ameliox® , küre şeklindeki kolajen lifleri arasında toplanıp tüm liflerin birbiriyle aynı hizaya gelmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak, Ameliox® kolajen liflerinin bozulmasını engellemektedir. Cilt, daha elastik ve kendini çabuk toparlayan nitelik kazanmaktadır.
LR Serox nedir, ana aktif maddeleri nelerdir? Ameliox® , küre şeklindeki kolajen lifleri arasında toplanıp tüm liflerin birbiriyle aynı hizaya gelmesinisağlamaktadır. Buna ek olarak,Ameliox® kolajen liflerinin bozulmasını engellemektedir. Cilt, daha elastik ve kendini çabuk toparlayan nitelik kazanmaktadır.

 

Antioksidanlar, oksidatif strese karşı koruma sağlamaktadır. Cilt, genellikle pürüzsüzleşmektedir ve kırışıklıklar azalmaktadır.

Hyaluronic Filling Spheres®, dondurularak kurutulmuş hiyalüronik asitten oluşan mikro küreciklerdir ve cildin içerisine sızmış vaziyettedir. Nem ile birleştirildiklerinde şişerek, kırışıklıkların altındaki boşluğu doldurmaktadırlar. Kırışıklıklar doldurulmuş hale gelmektedir.
LR Serox nedir, ana aktif maddeleri nelerdir? Hyaluronic Filling Spheres®, dondurularak kurutulmuş hiyalüronik asitten oluşan mikro küreciklerdir ve cildin içerisine sızmış vaziyettedir. Nem ile birleştirildiklerinde şişerek kırışıklıkların altındaki boşluğu doldurmaktadırlar. Kırışıklıklar doldurulmuş hale gelmektedir.

LR Serox serisi içerisinde yeralan bu etken maddeler ile anında botoks etkili cilt bakımı yapabilir; mimik kırışıklıkları ve kaz ayakları üzerindeki etkilerini hemen görebilirsiniz.