LR Serox Maske hakkında en çok sorulan sorular

Gönderiyor
User Review
5 (1 vote)

LR Serox Maske hakkında en çok sorulan soruları ve cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

1. LR Serox Maske ile hangi etkiler elde edilebilir?

LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask sadece bir uygulama sonrasında anında gözle görülebilen ve fark edilebilen bir anti-age etkisine sahiptir. Cilt görünümünün tamamında düzelme sağlanır, cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Maskenin anında yaşlanma karşıtı etkisi ilk uygulamadan sonra 12 saate kadar sürer. Bu etki bağımsız kuruluş Dermatest Enstitüsü tarafından onaylanmıştır.

2. LR Serox Maske hangi durumlar ve hangi hedef grup için uygundur?

LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask hayatınızda özellikle iyi görünmek ve anında görülebilir etki sağlamak istediğiniz tüm durumlar ve zamanlar için en ideal üründür. Genç ve taze bir cilde sadece bir uygulama ile yeniden kavuşmak isteyen herkes için uygundur. Maske hem erkekler hem de kadınlar için uygundur – özellikle mimik çizgilerinin ilk kez görülmeye başlandığı kullanıcılarda iyi sonuçlar alınmıştır.

3. LR Serox Maske nasıl uygulanır?

Ceviz büyüklüğündeki miktar (yaklaşık 16 pompa hareketi) göz çevresini dışarıda bırakarak temizlenmiş yüzün tamamına eşit şekilde uygulanır.

Uygulamanın hemen sonrasında, serinlik ve karıncalanma hissi hissedilebilir. Kan dolaşımı uyarılır.

Yaklaşık 20 dakika sonra cilt sıkı ve gergin hissedilir. Cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Aynı zamanda, cilt derinlemesine etkili anti-age içerik maddeleri ile beslenir.

20 dakikalık uygulama süresi sonunda tamamen kurumuş olan maske ılık su ile durulanır.

Uygulama sonrası LR ZEITGARD Gündüz Bakımı ürünleri veya LR makyaj
ürünleri alışılageldik şekilde kullanılabilir.

LR Serox Maske hakkında en çok sorulan soruları ve cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 20 dakika içinde 10 yaş genç görünmenizi sağlayan LR Serox Maske' yi %28 LR üyelik indirimi ile satın almak için formu doldurup bize ulaşın.

4. LR Serox Maske’ nin ne gibi etkileri bulunur?

Anında görülen etkinin sırrı etkili 3 FAZLI TEKNOLOJİDİR:

1) Cilt Aktivasyonu

Maske cilde uygulandıktan hemen sonra, ısırgan otu özü cildin kan dolaşımını uyarır. Ciltte serinlik ve karıncalanma hissiyatı yaşanabilir. Aktif Anti-aging içerik maddeleri en uygun şekilde emilir ve işlenir.

2) Cildin pürüzsüzleşmesi ve sıkılaşması

20 dakikalık uygulama süresi sırasında mineraller, anında hissedilebilir ve görülebilir bir sıkılaştırıcı etki sağlar. Buna ek olarak, asetil oktapeptit-3 ve bakır peptit proteinkompleksi, sinir bölgelerindeki sinir uçlarını geçici olarak bloke eden iletici maddeleriserbest bırakır. Bu kasların rahatlamasına ve mimik çizgilerinin düzleştirilmesine neden olur.

3) Derinlemesine anti-age bakımı

Hyalüronik asit, Q10 ve değerli bitki özlerinin yenilikçi kombinasyonu cildin daha derin katmanlarını besler.

5. LR Serox Maske dermatolojik olarak test edilmiş midir?

LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask’ın etkinliği ve cilde uyumluluğu bağımsız Dermatest Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Çalışma Ağustos – Eylül 2017 tarihleri arasında 20 kullanıcı üzerinde yapılmıştır.

6. LR Serox Maske hangi ürünler ile bir arada kullanılabilir?

LR Serox Maske bir özel bakım ürünüdür ve LR ZEITGARD bakım rutini ile mükemmel bir şekilde entegre uyum sağlar.

Maske ZEITGARD 1 ile derinlemesine temizlik sonrasında uygulanabilir. 20 dakikalık uygulama sonrası rutin gündüz bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Etkili ve uzun süre kalıcı anti-age etkisi için, LR ZEITGARD Serox Instant Result Serum’un maske ile birlikte günlük kullanımı da önerilir. Bu amaçla, maske durulandıktan sonra serum LR ZEITGARD gündüz bakımı ve makyaj altına uygulanır.

LR Serox Maske’ nin kullanıldığı günlerde, ZEITGARD II sadece gece yatmadan önce akşam kullanılmalıdır. Termik sıcak/soğuk metodu LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem veya LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Yeniden Yapılandırıcı Jel Krem’in anti-aging etkili aktif bileşenlerinin cildin daha derin katmanlarına nüfuz etmesini ve gece boyunca optimum etkisini göstererek cildi yenilemesini sağlar.

7. Maske ne sıklıkta kullanılabilir?

LR Serox Maske’ nin yoğun konsantrasyonlu formülüne bağlı olarak, maskenin haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

Ocak 2018 itibariyle Türkiye’ de de satılmaya başlayan muhteşem anti-aging ürünü LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask yüz maskesi, etkisi Dermatest tarafından test edilmiş bir LR ürünüdür.

LR Serox Maske’ yi nasıl satın alabilirim ?

LR ürünlerinin internet ortamında, alışveriş sitelerinde veya dükkan standlarında satılması yasaktır. LR ürünleri yalnızca LR bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask yüz maskesini %28 LR üyelik indirimi avatajı ile satın almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

* Dermatest’ in Ağustos 2017′ de 10 kişi üzerinde yaptığı çalışma
Summary
LR Serox Maske hakkında en çok sorulan sorular
Article Name
LR Serox Maske hakkında en çok sorulan sorular
Description
LR Serox Maske hakkında en çok sorulan soruları ve cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 20 dakika içinde 10 yaş genç görünmenizi sağlayan LR Serox Maske' yi %28 LR üyelik indirimi ile satın almak için formu doldurup bize ulaşın.
Author
Publisher Name
aloeveraekgelir
Publisher Logo