LR saat ödülünü nasıl kazanabilirim ?

LR iş ortaklarına çeşitli seviyelerde verdiği ödüller ile başarılarını teşvik eder. Bu ödüller saatten başlayıp; tablet, cep telefonu ve arabaya kadar uzanır. Sizlere şimdi LR saat ödülü nasıl kazanılır, LR saat’ i kazanmak için ne yapmak gerekir; bunları anlatacağım.

LR’da öncelikle kazanma daima çalışmaya ve işe yatırılan zamana bağlıdır. LR, çalışan ve emek harcayan iş ortaklarını her zaman destekler. Bu desteğin ilk adımı, önemli bir motivasyon ödülü olan LR saat’ idir.

LR, çalışan ve emek harcayan iş ortaklarını her zaman destekler. Bu desteğin ilk adımı, önemli bir motivasyon ödülü olan LR saat' idir.

LR adına özel olarak Seiko tarafından üretilen bu şık kol saatleri, üye olunan ay ve bunu takip eden ilk 2 ay içerisinde toplamda 2000 PW (ikibin puan) aylık ciroya ulaşan ve kendisine bağlı en az 2 yeni iş ortağı yapan bütün LR iş ortaklarına verilir.

Şimdi bunu birkaç örnek ile açıklayalım.

Örnek 1:

Gülşen Hanım 15 Haziran tarihinde LR üyesi olmuş. Gülşen Hn.’ ın LR saati kazanabilmesi için:

 • Haziran, Temmuz veya Ağustos aylarının herhangi birisinde aylık toplam 2000 PW (ikibin puan) ciroya ulaşması. Bu cironun kişisel veya grup olması fark etmez.
 • Kendisine bağlı en az 2 tane iş ortağı yapması. 2 iş ortağı ve 2000 PW cironun aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Gülşen Hn. Temmuz ayında 2000 PW ciro yapar ama 1 yeni üye yaparsa LR saat ödülünü alamaz. Bunun için 2000 PW ciro yaptığı ay olan Temmuz’ da 2 yeni iş ortağı yapması gerekir.
 • Her yeni ay, yeni bir fırsat demektir. Gülşen Hn. Haziran, Temmuz veya Ağustos aylarının herhangi birisinde 2000 PW ciro ve 2 yeni iş ortağı yaptığı zaman, LR saat ödülünü almaya hak kazanır.
 • Önemli bir not – 2000 PW ciroyu yapan puanın tamamı 1 iş ortağından geliyorsa, bu durumda Gülşen Hn.’ ın LR saatini alabilmek için o iş ortağı hariç en az 1000 PW (bin puan) daha fazladan ciro yapması gerekir. Buna rest ciro denilir ve LR iş modelinde başkalarının sırtına dayanarak çalışmanın önüne geçmek için kullanılır.

Gülşen Hn. bu şartları yerine getirdiği zaman, LR üyesi olurken sponsoruna bildirdiği 4 farklı LR saatinden bir tanesini almaya hak kazanır. Gülşen Hn.’ ın LR saati şirket tarafından kendisine en kısa sürede gönderilir.

Örnek 2:

Şengül Hanım 5 Mart tarihinde LR üyesi olmuş. Şengül Hn.’ ın LR saati kazanabilmesi için:

 • Mart, Nisan veya Mayıs aylarının herhangi birisinde aylık toplam 2000 PW (ikibin puan) ciroya ulaşması. Bu cironun kişisel veya grup olması fark etmez.
 • Kendisine bağlı en az 2 tane iş ortağı yapması. 2 iş ortağı ve 2000 PW cironun aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Şengül Hn. Nisan ayında 2000 PW ciro yapar ama 1 yeni üye yaparsa LR saat ödülünü alamaz. Bunun için 2000 PW ciro yaptığı ay olan Nisan’ da 2 yeni iş ortağı yapması gerekir.
 • Her yeni ay, yeni bir fırsat demektir. Şengül Hn. Mart, Nisan veya Mayıs aylarının herhangi birisinde 2000 PW ciro ve 2 yeni iş ortağı yaptığı zaman, LR saat ödülünü almaya hak kazanır.
 • Önemli bir not – 2000 PW ciroyu yapan puanın tamamı 1 iş ortağından geliyorsa, bu durumda Şengül Hn.’ ın LR saatini alabilmek için o iş ortağı hariç en az 1000 PW (bin puan) daha fazladan ciro yapması gerekir. Buna rest ciro denilir ve LR iş modelinde başkalarının sırtına dayanarak çalışmanın önüne geçmek için kullanılır.

Şengül Hn. bu şartları yerine getirdiği zaman, LR üyesi olurken sponsoruna bildirdiği 4 farklı LR saatinden bir tanesini almaya hak kazanır. Şengül Hn.’ ın LR saati şirket tarafından kendisine en kısa sürede gönderilir.

LR saat ödülünün yaklaşık piyasa değeri 300-400 TL civarındadır. Bu saatin maddi değerinden ziyade, motivasyonel anlamı çok önemlidir. Çünkü, LR saat ödülü liderlik yolunda atılan ilk ciddi adımın tescil edilmesidir. Bütün LR liderleri aynı yoldan geçerek bu günlere geldiler.

Ayrıca, LR saati diğer bir çok LR ünvanlarına da açılan kapıdır. Düşünün, ekibinizden 6 kişi LR saatini hak ederse, o ay sizin toplam puanınız en az 12000 PW (onikibin puan) olur ve 12000 PW LR şirket aracı kazanma kriterinin ilk ayını gerçekleştirmek demektir. 3 ay üst üste bu puanı yapan kişi LR şirket aracı Opel Corsa veya Renault Clio almayı hak eder. Ayrıca, 12000 PW (onikibin puan) ciroya ulaşmak yaklaşık 1200-1500 TL civarı da bir aylık gelire sahip olmak demektir.

 

Eğer ciddi bir şekilde çalışıp, kazanma hedefiniz varsa LR ailesinde ve ekibimde size her zaman yer vardır. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli.

 

LR işini yapmaya nasıl başlayabilirsiniz ?

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 

LR ürünleri ile doğrudan satış yöntemiyle hemen çalışmaya başlayıp, ek gelir kazanabilirsiniz.

Giriş aidatı veya üyelik ücreti ödemeden, LR bağımsız iş ortağı olarak:

 • Çalışma zamanınızı siz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma…)
 • Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok
 • Alış fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürün satın
 • Ekibinizdeki iş ortaklarınızın satışları üzerinden prim kazanın
 • Aylık yaklaşık 15.000 TL’ lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio şirket aracına binin
 • Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın
 • Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.