LR Probiotic 12 probiyotik besin takviyesi

LR’ ın 2017 yılı itibariyle Türkiye’ de satışa sunduğu probiyotik besin takviye ürünü LR Probiotic 12 patentli Pro12 formülü ile sağlıklı yaşamanız için önemli bir besin desteğidir.

Probiyotikler, sindirim sisteminde belirli sayıda bulunan ve bağırsaklardaki bakterilerin sayıca dengesini sağlayarak sindirim sistemi ve bağırsak sağlığını koruyan canlı mikroorganizmalardır. Probiyotik bakteriler 400′ den fazla farklı bakteri grubuna ayrılabilir. Bu bakterilerin milyonlarcası bizim bağırsaklarımızda yaşarlar. İnsanların fiziksel sağlığı, bu bakterilerin doğru ve doğal dengesine bağlıdır.

Kapsül başına bir milyar probiyotik bakteri içeren LR Probiotic 12 formülündeki 12 farklı bakteri kültürü ile bağırsak florasının eşsiz olmasını sağlar.

LR Probiotic 12 neden bu kadar özeldir ?

  • Kapsül başına bir milyar probiyotik bakteri içerir.
  • 12 farklı bakteri kültürü ile bağırsak florasının eşsiz olmasını sağlar.
  • Patentli mikro-kapsülasyona sahiptir. Bu sayede, bakterilerin mideden bağırsaklara geçiş sırasında korunmalarını ve herhangi bir hasara uğramadan bağırsaklara ulaşmalarını sağlar.
  • Laktoz içermez.
  • Patentli Pro12 formülü.

 

LR Probiotic12 kullanımı:

LR Probiotic12′ yi günde bir defa, bir kapsülü suyla beraber yemeklerden önce tüketmeniz tavsiye edilir. LR Probiotic12 bir ilaç değildir, gıda takviyesidir.