LR nedir, soru cevaplarla nasıl para kazandırır ?

LR birçok websitesinde, farklı şekillerde anlatılıyor. LR nedir denildiğinde, bazen kafa karıştırıcı cevaplar bile paylaşılabiliyor.

Öncelikle, LR (aslında tam adı LR Health and Beauty), bir network marketing yani doğrudan satış firmasıdır. LR network marketing sistemi ile; kendisi tarafından üretilen kaliteli ve test edilmiş ürünlerini, son kullanıcıya LR iş ortakları aracılığı ile ulaştırır. LR ürünleri internet ortamında veya mağaza raflarında satılamaz.

Şimdi, soru-cevap şeklinde LR nedir ve LR nasıl para kazandırır, anlatalım:

1. LR nedir ?
LR 1985 yılında Almanya’ da kurulmuş, 30’a yakın ülkede (çoğunlukla Avrupa) faaliyet gösteren bir Alman firmasıdır. LR’ ın 2017 yılında dünyadaki kayıtlı iş ortağı sayısı 600.000′ i geçmiştir.
2. LR ürünleri nelerden oluşur ? 
LR ürünleri ağırlıklı olarak aloe vera içeren kozmetik, makyaj, kişisel bakım ve gıda takviyesi alanında onlarca seçenekten oluşur. LR dünyadaki en büyük aloe vera üreticilerindendir ve ürünleri içerisinde mümkün olan en yüksek oranda aloe vera kullanır. LR aloe vera ürünlerinde paraben bulunmaz ve mineral yağlar içermezler.
LR ürünleri içerisinde ayrıca anti-aging ürünleri, cilt temizlik ve bakım cihazları, parfümler gibi aloe vera haricinde, onlarca farklı ürün bulunur.

LR aloe vera ürünleri LR’ ın Almanya’ daki fabrikasında kendisi tarafından üretilir.

3. LR ürünleri nasıl satılır ?
LR ürünleri, bağımsız iş ortakları aracılığı ile, doğrudan satış yöntemi ile satılır. Internet alışveriş sitelerinde, mağaza raflarında LR ürünlerinin satışı yasaktır. LR Doğrudan Satış Derneği‘ ne üye olan sayılı network firmalarından birisidir.
LR ürünlerini satın almak için  LR üyelik bilgi formunu  doldurup bize ulaşabilirsiniz.
4. LR’ dan nasıl para kazanılır ?
LR bağımsız iş ortakları ister geliş fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürünleri katalog fiyatlarına satabilir veya kendi alt ekiplerini kurup; ekiplerinin satışlarından prim kazanabilirler. Her iki durumda da; ister %40 kâr ile ürün satışı yapın, isterseniz de ekip kurun, LR’ da para kazanmanız mümkün.
5. LR işine başlamak için ne yapmam gerekir ?
LR bağımsız iş ortağı olmak ve gelir elde etmek için ekibimize katılabilirsiniz. LR bağımsız iş ortağı (LR üyesi olmak diyoruz kısaca) olmak için LR’ ın belirlediği 3 tane LR üyelik paketi içerisinden; kendinize en uygun olanı seçmeniz yeterli. LR üyelik paketleri, birbirinden kaliteli LR ürünlerini içeren ve avantajlı LR üyelik fiyatları ile sahip olabileceğiniz fırsat ürünleri içerir. LR üyelik ücretsizdir, sizden LR üyelik aidatı adı altında herhangi bir ücret kesinlikle alınmaz. LR üyelik sürecinizi başlatmak için LR’ dan alışveriş yapmaya başlamanız yeterli, LR üyeliğiniz ilk alışverişiniz ile otomatik olarak başlayacaktır. Aynen birçok mağaza indirim/üyelik kartlarına sahip olmak gibi.
LR üyelik paketleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın.
6. Peki, LR’ dan kazanılan para nereden geliyor ?
LR bir doğrudan satış yani network marketing şirketidir. Doğrudan satış sisteminde, üretimden tüketiciye ulaşan ürünler için reklam, mağaza, stok,… gibi genel giderler çoğu zaman yoktur. LR bağımsız iş ortakları, LR ürünlerinin reklamını yapar ve son kullanıcıya satışını gerçekleştirir. Bu nedenle, LR’ ın reklam, lojistik, mağaza,… vs gibi yerlere harcamadığı paralar LR iş ortaklarına prim olarak dağıtılır.

LR net kârının %43.7′ sini iş ortakları ile prim olarak paylaşır.

7. LR üyeliğinin bir yaptırımı, kota ve satış zorunluluğu var mı ?
LR üyesi olmak size hiçbir zorunluluk yüklemez. İsterseniz alışveriş yaparsınız, istemezseniz yapmazsınız. Ayrıca, kesinlikle kota tutturmak ve satış cirosu hedefi gibi zorunluluklarınız yoktur. Eğer, LR’ ın prim sistemindeki kariyer basamaklarında ilerlemek istiyor ve LR’ ı bir iş olarak yapacaksanız; ekibiniz ile birlikte ulaşmanız gereken bazı ciro hedefleri vardır. Ama bu hedefler kesinlikle zorunlu değildir, bu hedeflere ulaşmak için daha çok çalışan LR üyeleri daha fazla gelir elde ederler. LR üyelik sisteminde belirli bir kota veya satış hedefine ulaşamadı diye kimse cezalandırılmaz. Fakat, bulunduğunuz LR kariyer seviyesinde belirli avantajlardan yararlanıyorsanız (örneğin şirket aracı); bu avantajlardan yararlanmaya devam etmek için gerekli kariyer seviyelerine ulaşmanız ve bunu korumanız gerekir.

LR nedir detaylıca anlamak ve LR üyelik konusunda daha fazla bilgi almak için LR üyelik bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

LR nedir ve LR üyelik bilgisi ile ilgili diğer yazılarımızı okumak için tıklayın.

Summary
LR nedir, soru cevaplarla nasıl para kazandırır ?
Article Name
LR nedir, soru cevaplarla nasıl para kazandırır ?
Description
LR nedir: LR Health and Beauty bir network marketing firmasıdır; kendi ürettiği kaliteli ürünleri, son kullanıcıya LR iş ortakları aracılığı ile ulaştırır.
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo