LR nedir, LR ile nasıl para kazanılır ?

LR nedir, LR ile nasıl para kazanılır şeklinde birçok soru alıyoruz. Bu yazımızda kısaca LR Health and Beauty firmasından ve LR iş ortağı olarak nasıl para kazanıldığını paylaşacağız.

LR bir doğrudan satış (network marketing) firmasıdır. 1985 yılında Almanya’ da kurulmuş, şu anda 28 ülkede 600.000 iş ortağı ile faaliyet gösteren, doğrudan satış sektöründeki hızla büyüyen, önemli şirketlerden birisidir.

LR Türkiye faaliyetlerine 2004 yılında başlamıştır ve şu anda 400.000 iş ortağı ile LR, Türkiye pazarında hızla yükselmeye devam etmektedir.

LR’ ın oldukça şeffaf, adaletli ve rekabetçi bir prim sistemi bulunmaktadır. Bu prim sistemi sayesinde LR network içerisinde çok çalışan çok, az çalışan az kazanır. Ama, bu işe emek veren herkes sonunda emeğinin karşılığını mutlaka alır.

LR ile nasıl para kazanılır sorusunun en basit cevabı: LR aloe vera üyelik (iş ortaklığı) ile, isterseniz katalog fiyatı üzerinden ürün satışı yaparak gelir elde eder, veya isterseniz de alt ekibinizi kurup onların satışları üzerinden prim elde edebilirsiniz. Her iki durumda da para kazanmanız mümkün.

LR kozmetik üyelik ile ilgili LR Health and Beauty tarafından hazırlanan aşağıdaki video, LR iş modeli konusundaki birçok soruyu cevaplamaktadır:

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurmanız yeterli.

Summary
LR nedir, LR ile nasıl para kazanılır ?
Article Name
LR nedir, LR ile nasıl para kazanılır ?
Description
LR nedir, LR ile nasıl para kazanılır konulu çok soru alıyoruz. LR Health and Beauty firmasından ve LR iş ortağı olarak nasıl para kazanıldığını anlatalım.
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo