LR nasıl bir şirket?

LR Health and Beauty firması ile ilgili internet üzerinde birçok yazı ve yorum bulunuyor. LR nasıl bir firma, LR’ da nasıl para kazanılıyor, LR neden güvenilir, LR ne kadar büyük bir firma, LR nasıl bir marka, LR nasıl bir şirket…. gibi birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

LR neden güvenilir, LR ne kadar büyük bir firma, LR nasıl bir marka, LR nasıl bir şirket.... gibi birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sayıları 600.000′ i aşan bağımsız satış ortakları ile, birçok ülkede faaliyette olan LR firması, 2004 yılından itibaren de Türkiye’ de faaliyettedir.

 

LR, kuruluşundan bugüne kadarki 30 senelik süreçte kurumsallaşmasını tamamlamış, dünyadaki en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olmuş, saygın ve köklü bir network marketing (doğrudan satış) şirketidir. LR Türkiye organizasyonu Doğrudan Satış Derneği‘ ne (DSD) üye olan sayılı network marketing firmalarından birisidir.

 

Doğrudan Satış Derneği‘ ne (DSD) üye olmak, Türkiye’ de faaliyet gösteren bir network marketing firmasının güvenilirliğinin göstergelerinden birisidir.

 

LR Türkiye organizasyonu LR’ ın faaliyette olduğu 30′ a yakın ülke içerisinde son birkaç senedir en hızlı büyüyen ülke organizasyonudur. LR Türkiye bağımsız iş ortaklarının sayısı 2017 itibariyle 400.000 civarındadır ve bu sayı her geçen gün hızla artmaktadır.

 

LR’ ın adil, şeffaf ve güvenilir bir prim sistemi bulunmaktadır. LR network marketing pazarlama planı, çalışan herkese hak ettiği kazancı son kuruşuna kadar sunar. LR iş modelinde az çalışan az, çok çalışan ve emek harcayan çok kazanır. LR iş modeli yalnızca alt ekiplerin çalıştığı ve sponsorların kazandıkları bir sistem değidir. LR’ da para kazanmak isteyen herkesin, bulunduğu yere bakmaksızın çalışması ve emek harcaması gerekir. Kimse emek harcamadan, başkalarının emek ve çalışmaları üzerinden para kazanamaz.

 

LR ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %40 kâr ile satarak veya alt ekiplerinizi kurup, onların ciroları üzerinden prim kazanabilirsiniz. Alt ekiplerinizin cirolarından prim kazanabilmenin bazı kuralları vardır. Bu kurallar, LR pazarlama planı içerisinde, herkesin adil ve şeffaf bir biçimde çalışmasını; hak ettikleri parayı kazanmalarını sağlamak için vardır.

 

LR’ daki iş ortakları, her ayın 15′ inde hak ettikleri primlerini banka hesaplarında görürler. LR kurumsal, köklü ve mali yapısı güçlü olan, büyük bir Alman şirketidir; ve iş ortaklarının prim ödemelerini asla geciktirmez.

 

LR network sisteminde, kimse başkası adına sipariş verip, başkalarının borçlanmasına neden olamaz. LR’ da siparişler, LR üyeleri tarafından kendileri için verilir ve ödemesi peşin olarak yapılır. Kimse için ileriye yönelik borçlanma, stok tutma, kota doldurma gibi durumlar yoktur. 

LR nasıl bir şirket sorusunun cevabı, LR’ ın 30 yılı aşan kurumsal yapısı ve 30′ a yakın ülkedeki başarılı faaliyetleri ile şeffaf bir şekilde ortadadır.

LR’ ın adil ve şeffaf network marketing sistemi içerinde güvenilir ve kaliteli Alman kozmetik, aloe vera ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlamasını yaparak ek gelir elde etmek isterseniz ayrıntılı bilgi ve LR üyelik şartları için LR Üyelik Bilgi formunu doldurup, bize ulaşın.

LR’ ın kurumsal çatısı altında network marketing yapmak, geleceğiniz için atacağınız önemli bir adım olabilir. Adil, şeffaf ve güvenli bir doğrudan satış sistemi içerisinde çalışmak için hızla büyüyen LR ekibimize katılabilirsiniz. LR nasıl bir şirket sorusuna cevap bulduysanız, daha detaylı bilgi için LR Üyelik Bilgi formunu doldurup, bize ulaşın.

 

Summary
LR nasıl bir şirket?
Article Name
LR nasıl bir şirket?
Description
LR neden güvenilir, LR ne kadar büyük bir firma, LR nasıl bir marka, LR nasıl bir şirket.... gibi birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo