LR Microsilver nedir, LR Microsilver ürünleri ne işe yarar ?

LR Microsilver Plus, bir elektron mikroskobu altında görülebilen süngerimsi bir yüzey yapısına sahip nano gözenekli bir gümüştür.

LR Microsilver Plus, cilt üzerinde görülen ve çoğalma imkanı bulan bakteriler, virüsler, mantarlar, mayalar gibi mikroorganizmaları gidermeye yarar.

Gümüş tozu, parçacık büyüklüğü yaklaşık 11,6 µm (mikron metre, yani metrenin milyonda biri)’ dir. Etkisi ilk kez olarak Microsilver Plus serisi ürünlerde cilt üzerindeki kozmetik uygulamalarda kullanılır hale getirilmiş olan antimikrobiyolojik olarak aktif, büyük bir yüzeye sahiptir.

Gümüş çok eski zamanlardan beri antibakteriyel destek ve tedavi için kullanılan bir maddedir. Microsilver serisi ürünleri, nano teknoloji sayesinde saf gümüş tanecikleri içerecek şekilde üretilmektedir. Saf gümüşün antibakteriyel bir madde olması, bu ürün serisinin özellikle antibakteriyel destek ve tedavi alanlarında kullanılmasına olanak sağlar.

LR Microsilver Plus serisindeki ürünleri ne işe yarar ?

LR Microsilver Plus, cilt üzerinde görülen ve özellikle de cilt lezyonlarında ve cilt iritasyonlarında güçlü bir şekilde çoğalma imkanı bulan mikroorganizmaları (örneğin bakteriler, virüsler, mantarlar, mayalar) gidermeye yarar.

Microsilver Plus serisi ürünlerin güçlü etkisi; temelde ağırlıklı olarak mikroorganizma hücre zarının enzimlerle yönetilen metabolizma fonksiyonlarını bozması ve etki altına almasıyla kendisini gösterir.

Microsilver Plus, tahriş olmuş ve aşırı etkiye maruz kalmış cildin, cilde özgü yeniden canlanma süreçlerine etkin bir şekilde katkı sağlar.

LR Microsilver ürünlerinin detaylarını ve kullanım alanlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

LR Microsilver Plus, cilt üzerinde görülen ve çoğalma imkanı bulan bakteriler, virüsler, mantarlar, mayalar gibi mikroorganizmaları gidermeye yarar.