LR L-Recapin Set ile saç dökülmelerinin önüne geçin

LR L-Recapin Set, LR tarafından özel bir bakım gerektiren erkek saçı için özel olarak geliştirilmiş olup,kalıtsal saç dökülmesine karşı saçları güçlendirir.

Saç çıkma süreci basitçe üç aşamaya ayrılır:

  • çıkma aşaması (anajen aşama),
  • gelişme aşaması (katajen aşaması) ve
  • dinlenme aşaması (telojen aşaması).

Genetik kaynaklı saç dökülmesinin arkasındaki temel sorun, yeni saç çıkma aşamasının (anajen aşama) gitgide kısalmasıdır.

Neden bu kadar çok sayıda erkek saçlannı kaybediyor ve buna karşı neler yapılabilir?

Erkeklerdeki saç dökülmesi, birçok vakada genetik kaynaklıdır ve bundan muzdarip olan erkeklerin sayısı bir hayli fazladır. Saç dökülmesinin sorumlusu çeşitli faktörler olabilir.Ana nedenlerden biri dihidrotestosteron hormonu olup, bu hormon dolaylı olarak saç köklerinin gerilemesine neden olur. Saç derisindeki kan dolaşımının yeterli olmaması da, saç köklerinin yeterince beslenememesine ve bu da saçların gitgide incelerek artık neredeyse hiç büyüyemeyecek duruma gelmesine neden olabilir. Saç dökülmesindeki artışlarda sıkça karşılaştığımız bir diğer neden de, saçın saç derisine iyi tutunamamasıdır. Saç köklerinin yapısındaki bozukluk nedeniyle saç, saç köküne tutunamaz ve kolayca dökülür. Bu sorun bir hayli yaygındır: Eninde sonunda bütün erkeklerin büyük bir kısmı, genetik kaynaklı saç dökülmesiyle mücadele etmek zorunda kalır.

LR L-Recapin Set, LR tarafından özel bir bakım gerektiren erkek saçı için özel olarak geliştirilmiş olup,kalıtsal saç dökülmesine karşı saçları güçlendirir.

LR L-Recapin Set (LR Classics Concept’i) nedir?

LR L-Recapin Set (LR Classics Concept), LR tarafından özel bir bakım gerektiren erkek saçı için özel olarak geliştirilmiş olup; saç köklerinin gerilemesine engel olan, saç köklerinin büyüme aşamasını besleyici maddelerle uzatan ve çıkan saçın saç köküne tutunmasını sağlayan özel bir bio kompleks yardımıyla etki eder. Böylelikle, L-Recapin 1+1 Set (LR Classics Concept) sizlere erkenden görülen genetik kaynaklı saç dökülmeleriyle mücadele etmenizde yardımcı olur.