LR L-Recapin Set ile kalıtsal saç dökülmesini durdurun

LR L-Recapin Set, LR tarafından özel bir bakım gerektiren erkek saçı için özel olarak geliştirilmiş olup,kalıtsal saç dökülmesine karşı saçları güçlendirir.

LR L-Recapin Set (LR Classics Concept) erkeklerde zamanından önce görülen, kalıtsal saç dökülmesini hedef alan özel bakım sağlar. Saç dökülmesi sorunu yaşayan bayanlar da rahatlıkla kullanabilirler.

LR L-Recapin Şampuan saçınızı nazikçe temizler ve sistematik olarak dinlendirici bir etki sağlar. Beraberinde kullanılması gereken; saç ve kafa derisinde kullanım amacına yönelik olarak tasarlanmış LR L-Recapin Tonik uygulanmasına optimum şekilde hazırlar. LR L-Recapin Tonik, saç köklerindeki kan akışını destekleyerek genlerle gelen saç dökülmesini durdurur, saç uzama sürecinde uzunluğunu korur ve saç kılı yuvasını daha iyi sabitler.

LR L-Recapin Set (LR Classics Concept)’ in etkisi bir araştırmayla test edildi mi?

Evet. DermaTronnier GmbH, LR’ın talebi üzerine 20 katılımcı ile (21-60 yaşları arasındaki erkekler) birlikte 1 aylık uygulama süresi zarfında LR L-Recapin Tonik ile ilgili bir çalışma gerçekleştirmiştir. LR L-Recapin Toniğin verdiği sonuçlar:

  • Katılımcıların % 76’ sı ürünün etkisini ve saç hacmini artırdığını onaylıyor.
  • Ürün, katılımcıların saç kılı sayısında(saç kalınlığında) artışı ve anal evrede saç miktarında artışı hedefleyebilmiştir.
  • Aynı zamanda telogen evrede (uzama döngüsünde) saçın yüzde miktarında azalma görülmüştür.

Yapılan bilimsel çalışma gösteriyor ki:

  • L-Recapin saç dökülmesini yavaşlatmaktadır.
  • L-Recapin uygulandığında saçlar uzama evresinde boyunu korumaktadır.
  • L-Recapin saçın köküne sabitlenmesine katkıda bulunur.
  • Saç kökü L-Recapin’in Procapil® adındaki etken madde kompleksiyle desteklenir, güçlenir ve yenilenir.

LR L-Recapin Şampuan (LR Classics Concept Şampuan) ne işe yarıyor? Şampuanın dermatolojik olarak test edilmiş etken madde kombinasyonu yumuşak bir şekilde temizlik sağlayarak saçları güçlendirmektedir. Böylece saçlar ve saç derisi LR L-Recapin (LR Classics Concept) Tonik uygulamasına en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.

LR L-Recapin Şampuan (LR Classics Concept Şampuan) ne işe yarıyor?

Şampuanın dermatolojik olarak test edilmiş etken madde kombinasyonu yumuşak bir şekilde temizlik sağlayarak saçları güçlendirmektedir. Böylece saçlar ve saç derisi LR L-Recapin (LR Classics Concept) Tonik uygulamasına en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.

L-Recapin Tonik (LR Classics Concept Tonik) ne işe yarıyor? LR L-Recapin Tonik, size mevcut saç ve saç yoğunluğunuzu korumanızda yardımcı olabilir. LR L-Recapin (LR Classics Concept) toniğin özel bio kompleksi saç ların tutunmasına katkıda bulunabilir, saç derisinin beslenmesive kan dolaşımını canlandırabilir ve saçların daha uzun süre büyüme aşamasında kalmasına katkı sağlayabilir. Düzenli olarak ve LR L-Recapin (LR Classics Concept) şampuan ile birlikte kullanıldığında bu tonik sayesinde optimal sonuçları elde edersiniz. Bu ürün saçınıza güç ve parlaklık katar; bakımlı ve canlı bir görünüm kazandırır.

L-Recapin Tonik (LR Classics Concept Tonik) ne işe yarıyor?

LR L-Recapin Tonik, size mevcut saç ve saç yoğunluğunuzu korumanızda yardımcı olabilir. LR L-Recapin (LR Classics Concept) toniğin özel bio kompleksi saç ların tutunmasına katkıda bulunabilir, saç derisinin beslenmesive kan dolaşımını canlandırabilir ve saçların daha uzun süre büyüme aşamasında kalmasına katkı sağlayabilir. Düzenli olarak ve LR L-Recapin (LR Classics Concept) şampuan ile birlikte kullanıldığında bu tonik sayesinde optimal sonuçları elde edersiniz. Bu ürün saçınıza güç ve parlaklık katar; bakımlı ve canlı bir görünüm kazandırır.

LR L-Recapin Toniği uygulamadan önce saçı alışılagelmiş şekilde LR L-Recapin Şampuanla yıkayın. Ardından LR L-Recapin Toniği pipeti yardımıyla nemli saça ve üst kafa derisinin tamamına eşit miktarda yayın. Toniği yuvarlak hareketlerle masaj yaparak yedirin ve etki etmesini bekleyin. Toniği yalnızca uzun süre ve düzenli şekilde kullandığınızda optimum başarıya ulaşabilirsiniz