LR iş ortağı olmanız için en az 10 neden

LR iş ortağı olmanız için nedenleri paylaşmadan önce LR’ ı tanımayanlar için kısaca özetleyelim. LR Health and Beauty Systems firması (biz kısaca LR diye bahsedeceğiz) 1985 yılında Almanya’ da kurulmuş, şu anda 28 ülkede, 600.000 bağımsız iş ortağı ile başarıyla faaliyet gösteren bir Alman şirketidir. LR kozmetik dünyanın en büyük Aloe Vera üreticileri arasındadır. 2004 yılından itibaren LR Türkiye’ de faaliyet göstermektedir. LR Türkiye iş ortağı sayısı 2017 yılı itibariyle 400.000′ ini geçmiştir.

LR Türkiye organizasyonu 2017 yılında Almanya’ dan sonra LR’ ın en büyük ikinci pazarı konumundadır ve LR ülkeleri arasında en hızlı büyüyen ülkedir.

 

LR iş ortağı olmanız için en az 10 neden: Esnek çalışma saatleri ile çalışma zamanınızı kendiniz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma...).

 

LR ürünlerinin satışını doğrudan satış (network marketing) yöntemi ile yapar. Bu iş modelinde, bağımsız LR iş ortakları (kendi aramızda LR üyesi diyoruz kısaca) kurdukları ekipler ve kendilerinin aylık satış ciroları üzerinden prim geliri elde ederler.

LR üyeliği yaptığınız ilk ürün alışverişi ile başlar, bunun haricinde herhangi bir üyelik giriş aidatı, vs gibi ücretler yoktur. LR üyelik sürekli ürün satın alma taahhütü değildir, istediğiniz zaman ürün satın alırsınız veya almazsınız; bunun için kimse sizi asla zorlamaz.

Şimdi sizlere LR iş ortağı (LR üyesi) olmanız için 10 nedeni paylaşalım:

1 – Esnek çalışma saatleri ile çalışma zamanınızı kendiniz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma…).

2Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok.

3 – Alış fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürün satın.

4 – Katalog fiyatı üzerinden %28 indirimle ürün satın alın.

5 – Hem kendi satışlarınızdan hem de ekibinizin yaptığı satışlardan prim kazanın.

6 – LR iş ortaklarınız (LR üyeleriniz) ile aynı şehir veya ülkede oturmanız gerekmez. LR’ ın faaliyette olduğu 28 ülkeden (2017 itibariyle) kendinize LR iş ortağı bulabilirsiniz.

7 – Aylık yaklaşık 15.000 TL’ lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio/Mercedes şirket aracına binin.

8Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın. Üstün başarı göstermeniz durumunda yurtdışı tatil ve seyahatlare katılma şansını yakalayın.

9 – Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın.

10 – LR’ ın adil ve şeffaf prim sistemi sayesinde, sponsorlarınızdan da (sizi LR’ a üye yapan kişi) daha fazla kazanma şansına sahip olun. LR’ da çok çalışan çok, az çalışan az kazanır. LR prim sistemi, alt ekiplerin çalıştığı ve üstlerdeki sponsorların çalışmadan kazandıkları bir sistem değildir; herkes için adildir, çalışan herkese hakkını verir.

LR’ ı diğer network marketing şirketlerinden farklılaştıran daha onlarca özellik sayabiliriz.

LR iş ortaklığı konusunda daha fazla bilgi almak veya LR üyelik sürecinizi başlatmak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup, bize ulaşabilirsiniz.

Summary
LR iş ortağı olmanız için en az 10 neden
Article Name
LR iş ortağı olmanız için en az 10 neden
Description
LR iş ortağı olmanız için en az 10 neden: Esnek çalışma saatleri ile çalışma zamanınızı kendiniz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma...).
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo