LR Health and Beauty Türkiye Genel Müdürü Ömer Barış Turan, 30 Aralık 2016 Bloomberg HT kanalındaki röportajı

LR Health and Beauty Türkiye Genel Müdürü Ömer Barış Turan, 30 Aralık 2016 Cuma günü Bloomberg HT televizyon kanalında yayınlanan “İş Dünyası” programına konuk oldu. Özellikle iş dünyası tarafından dikkatle takip edilen bu programda LR Health and Beauty’nin Türkiye’deki hedeflerini ve kozmetik sektörünün dünyada ve Türkiye’de gelişimini anlatan Ömer Barış Turan, aynı zamanda tüketicilerin tercihleri hakkında bilgiler verdi.

 

 

LR Health and Beauty Systems (biz kısaca LR diyoruz) 1985 yılında Almanya’ da kurulmuş, şu anda 30 ülkede, 300.000′ e yaklaşan bağımsız iş ortağı ile başarıyla faaliyet gösteren bir Alman şirketidir.

LR dünyanın en büyük Aloe Vera üreticileri arasındadır ve 2004 yılından itibaren de Türkiye’ de faaliyet göstermektedir.

LR’ ın ürün yelpazesinde aloe vera içerikli bakım ürünleri, gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, anti-aging bakım ürünleri, parfümler, bebek bakım ürünleri,…. gibi 1000′ e yakın ürün çeşidi bulunur.

LR ürünleri ile doğrudan satış yöntemiyle hemen çalışmaya başlayıp, ek gelir kazanabilirsiniz.

LR Health and Beauty Türkiye Genel Müdürü Ömer Barış Turan, 30 Aralık 2016 Cuma günü Bloomberg HT televizyon kanalındaki “İş Dünyası” programına konuk oldu.

Giriş aidatı veya üyelik ücreti ödemeden, LR Health and Beauty iş ortağı olarak:

  • Çalışma zamanınızı siz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma…)
  • Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok
  • Alış fiyatı üzerinden %40 kâr marjı ile ürün satın
  • Ekibinizdeki iş ortaklarınızın satışları üzerinden prim kazanın
  • Aylık yaklaşık 15.000 TL’ lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio şirket aracına binin
  • Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın
  • Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.