LR Figuactiv 28 günlük Body Mission seti

LR Figuactiv 28 günlük Body Mission seti takviyeleri ve fitnes programı seti desteği Ekim 2017 itibariyle Türkiye’ de satışa çıktı. Lezzetli ve sağlıklı Figuactiv ürünlerinin 28 günlük bir fitnes programı ile birleştirilmesi sonucu oluşan bu set, LR’ ın en çok satan ürünlerinden olmaya aday.

LR Figuactiv ve 28 günlük Body Mission seti takviyeleri ve fitnes programı seti desteği Ekim 2017 itibariyle Türkiye' de satışa çıktı.

Body Mission programı, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilen içeriğe sahiptir. Tercih ettiğiniz tatlardan oluşan çorba, shake ve barları seçebiliyorsunuz. Ek olarak; kendinize uygun olan fitnes seviyesini seçerek Body Mission programınızı belirleyebiliyorsunuz.

Bilimsel olarak kanıtlanmış etkisi ve onlarca başarı hikayesi ile LR Figuactiv 28 günlük Body Mission ürünleri ihtiyacınız olan herşeyi size sunuyor.

Gıda takviye ürünleri ve fitnes programları ile oluşturulan Bod Mission programı hakkında daha fazla bilgi almak için www.body-mission.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

LR Figuactiv 28 günlük Body Mission bir ilaç değildir, gıda takviyelerinden oluşan ve fitnes ile desteklenen bir kontrol programıdır.

LR Figuactiv 28 günlük Body Mission Setini Nasıl Satın Alabilirim?

LR ürünlerinin Internet alışveriş sitelerinde veya dükkanlarda standlarda satışının yapılması yasaktır. Internet sitelerinde satılan ürünlerin orjinalliği garanti değildir. LR ürünleri yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

Figuactiv 28 günlük Body Mission setine sahip olmak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup, bize ulaşabilirsiniz.

Summary
LR Figuactiv 28 günlük Body Mission seti
Article Name
LR Figuactiv 28 günlük Body Mission seti
Description
LR Figuactiv 28 günlük Body Mission seti takviyeleri ve fitnes programı seti desteği Ekim 2017 itibariyle Türkiye' de satışa çıktı.
Author
Publisher Name
aloeveraekgelir
Publisher Logo