LR erkek parfüm önerileri

Bildiğiniz gibi, çoğu parfümü doğrudan tene sıkmak sağlıklı değildir, genelde giysilere sıkarız. LR parfümlerinin özelliği doğrudan cilde sürülebilir olmasıdır. LR, VKE Uluslararası Kozmetik Federasyonu’nda (2011 yılı itibariyle) yer alan tek network şirketidir.

LR’ ın her zevke hitap eden bir parfümü bulunur, kendinize en uygun olan kokuyu bulmak için aşağıdaki LR erkek parfüm önerileri tablosundan yararlanabilirsiniz:

LR' ın her zevke hitap eden bir parfümü vardır, kendinize en uygun kokuyu bulmak için aşağıdaki LR erkek parfüm önerileri tablosundan yararlanabilirsiniz.

 

Kendiniz için doğru kokuyu nasıl bulursunuz ?

Bunu yalnızca kokuları deneyerek yapabilirsiniz. Bu nedenle LR Starbox içinde pratik testerlar sunar. Kokuları önce koku çubuğunda denemenizi ve hoşunuza giderse bir kez de cildiniz üzerinde denemenizi tavsiye ederiz. Çünkü koku, ancak cilt üzerinde kendisini doğru bir şekilde gösterir ve siz de ancak bu şekilde kokunun sizin hoşunuza gidip gitmediğini değerlendirebilirsiniz.

İpucu: En fazla 4 kokuyu arka arkaya koklayın ve sonrasında bir anda burnunuza yüklenmemek için kısa bir ara verin. Doğru kokuyu ararken önemli bir faktör bu kokuyu hangi ortamda kullanmak isteyeceğinizdir. Özellikle yılın hangi zamanında (yazın kısmen daha hafif, taze parfümler, kışın sakin, ağır ve yoğun kokular) ve hangi ortamda (örn. İşte, günlük olarak, spor yaparken veya özel akşamlarda) kullanacağınız seçiminizde büyük rol oynar. Doğal olarak koku tarzınızla da uyumlu olmalıdır: Daha çok sportif mi, doğal mı ya da zarif ve romantik misiniz? LR büyük çeşitlilik sunar.

LR erkek parfüm önerileri ile ilgili daha detaylı bilgi için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup, bize ulaşın.