LR Deluxe Perfect Wear Foundation fondöten

LR Deluxe Perfect Wear Foundation fondöten’ in ipeksi dokusu orta dereceli kapama güce sahiptir ve tenin eșit görünmesini sağlar. Bu fondöten Porcelain, Light Beige, Beige, Dark Beige, Beige Noisette ve Hazelnut renklerinde mevcuttur ve SPF 37 ıșıktan koruma faktörüne sahiptir. Ișığı yansıtan ipeksi rötuș tene doğal bir ıșıltı verir.

LR Deluxe Perfect Wear Foundation fondöten tüm cilt tiplerine uygundur. Kırıșıklıkların içine yerleșmez ve bu nedenle olgun ciltlerde de kullanılabilir.

LR Deluxe Perfect Wear Foundation fondöten:

  • Orta derece kapama gücüne ve ıșıktan koruma faktörüne (SPF 37) sahip fondöten.
  • İpeksi rötușla düzenli ve doğal ıșıldayan ten.
  • Ciltle mükemmel karıșır.

 

LR Deluxe Perfect Wear Foundation fondöten tüm cilt tiplerine uygundur. Kırıșıklıkların içine yerleșmez ve bu nedenle olgun ciltlerde de kullanılabilir.

LR Deluxe Perfect Wear Foundation fondöten tüm cilt tiplerine uygundur. Fondöten dokusu kırıșıklıkların içine yerleșmez ve bu nedenle olgun ciltlerde de mükemmel bir biçimde kullanılabilir. Açık tende 1 ve 2 numaralı renk tonlarını kullanın, orta cilt tonunda 3 numaralı fondöteni kullanın, daha koyu cilt tipleri için 4, 5 ve 6 numara çok uygundur. Doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulașmak için büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerinde deneme yapın. Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerinde iki rengi birbiriyle karıștırın. Uygulama esnasında kesintisiz geçișlere dikkat edin.

Kullanım şekli:

Kullanımdan önce yüzü iyice temizleyin ve cilt tipine uygun bir bakım kremi sürün. Elinizin arkasında biraz fondöten bırakın ve LR by da Vinci fondöten fırçasıyla yüzün içinden dıșına doğru düzenli olarak dağıtın. Bu sırada çene kenarı veya saç diplerinde kenarların olușmamasına dikkat edin.

LR Deluxe makyaj ürünlerinin uygulamaları öğrenmek ve LR makyaj ürünlerinin kullanımlarını izlemek için LR Deluxe makyaj ürünleri kullanım videoları ve LR makyaj önerileri videolarını izleyebilirsiniz.