LR Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation fondöten ile hızlı makyaj tazeleyin

Kremsi LR Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation fondöten, hem kapsamlı makyaj için uygundur hem de yolda hızlı makyaj tazelemek için. Pürüzleri ve noktaları gizler, teni matlaștırır ve SPF 30 güneș koruma faktörü içerir.

LR Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation fondöten, hem kapsamlı makyaj hem de yolda hızlı makyaj tazelemek için uygundur. Pürüzleri ve noktaları gizler.

Tüm cilt tiplerine uygundur. LR Deluxe Perfect Smooth Compact fondöten daha yüksek pudra oranı ile Perfect Wear Fondötenden daha yüksek bir kapama gücüne sahiptir. Bu yüksek pigment yoğunluğuyla özellikle ton eșitliği bulunmayan ciltlerde eșit ton ten elde edilebilir. Doğru tonu bulmak için farklı renkleri çene üzerinde dağıtın. Kendi cilt tonunuzla kaynașan renk doğru olandır. Perfect Wear Fondötenden farklı olarak bu kompakt fondöten karıștırmaya uygun değildir.

LR Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation fondöten:

  • 6 doğal renk tonu mevcuttur.
  • Yapılandıran, orta dereceli kapama gücüyle mükemmelleștirilmiș bir cilt görünümü.
  • Yolda hızlı makyaj tazelemek için uygundur.

 

Kullanım şekli:

Perfect Smooth Compact Fondöteni entegre süngeri veya LR by da Vinci fondöten fırçasıyla eșit șekilde, temizlenmiș ve bakımı yapılmıș cilde uygulayın.

Kendi yüz șeklinizi en iyi șekilde ifade etmek için belirli yüz bölgeleri vurgulanabilir veya geri plana atılabilir. Daha açık bölgeler için kendi cilt tonunuzdan iki ton daha açık olan bir fondöten seçin. Diğer yüz bölgelerinize derinlik vermek için kendi cilt tonunuzdan 2 ton kadar daha koyu olan fondöten seçin. Sonrasında her iki tonu yüzün iç bölgesinden dıșadoğru birbiriyle geçișli karıștırın.

Uygulama öncesinde makyaj astarını LR by da Vinci fondöten fırçasıyla cildi canlandırmak ve makyajın kalıcılığını arttırmak için ince bir katman olarak uygulayın.Uygulama sonrasında fondöteni Hollywood Powder Duo Colour pudra ile sabitleyin.

LR Deluxe makyaj ürünlerinin uygulamaları öğrenmek ve LR makyaj ürünlerinin kullanımlarını izlemek için LR makyaj önerileri ve Deluxe makyaj ürünleri kullanım videoları ‘ nı izleyebilirsiniz.

LR’ ın kozmetik alanında onlarca farklı ürünü bulunmaktadır. LR kozmetik ürünleri sentetik yağlar, silikon ve parfüm içermezler; doğal mineral pigmentleri içerirler. Günlük makyajdan profesyonel makyaja kadar kullanabileceğiniz LR kozmetik ürünlerini incelemek ve daha fazla bilgi için tıklayın.