LR Deluxe Metallic Eyeliner göz kalemi, hassas gözler için

LR Deluxe Metallic Eyeliner göz kaleminin yumușak dokusu gözleri yoğun renklerle kontürler ve belirginleștirir. İnce kalem ucu hassas çizgiler çekilmesini mümkün kılar ve entegre dağıtıcı geçișlerin en iyi șekilde uyumlu hale getirir. Her daim ince bir uygulamayı garantilemek için ince uç çıkartılabilir, uç açıcıyla șekillendirilebilir.

Hassas gözlere ve lens kullanıcılarına da uygundur.

LR Deluxe Metallic Eyeliner göz kaleminin yumușak dokusu gözleri yoğun renklerle kontürler ve belirginleștirir. Hassas gözlere ve lens kullanıcılarına özel.

LR Deluxe Metallic Eyeliner göz kalemi:

  • Suya dayanıklı, metalik yumușak dokuludur.
  • Çıkarılabilir kalemtıraș ve tașmaları engelleyen entegre emici sünger uç.

 

LR Deluxe Metallic Eyeliner göz kaleminin yumușak dokusu gözleri yoğun renklerle kontürler ve belirginleștirir. Hassas gözlere ve lens kullanıcılarına özel.

Kullanım şekli:

LR Deluxe Metallic Eyeliner göz kaleminin ucunu iç göz kenarına yerleștirin ve kirpik sırasını olabildiğince kirpik dibi boyunca dıș göz kenarına kadar çekin. Görünüme göre alt kirpik sırasında da bir çizgi çekin ve bunu entegre dağıtıcı ile yumușatın.

Gözlerin șeklini, rengini ve kontürlerini daha da yoğun bir biçimde vurgulamak için öncesinde Artistic Quattro farların uygun renklerini gözlere uygulayın. Silmek veya düzeltmeler yapmak için LR Deluxe Göz Makyajı Temizleyicisi‘ ni kullanın.

Uzman önerisi:

Mükemmel göz kapağı çizgisini henüz çekmekte zorlananlar öncelikle kirpik çizgisi boyunca küçük noktalar ișaretlemelidir. Sonrasında bu tekil noktaları bir çizgi șeklinde birleștirmelidir. Geçișli yumușatma ișlemi esnasında ufak düzensizlikler kolaylıkla saklanır.