LR Deluxe High Impact Lipstick Ruj – tüm cilt tipleri için

LR Deluxe High Impact Lipstick Ruj 6 farklı renkte mevcuttur. Signature Red, Camney Red ve Peppy Tomato adlı üç renk güçlü renklerdir ve bu nedenle de güçlü ifadeli bir görünüm için uygundur. Sensual Rosewood, Soft Beige ve Light Chocolate tonları pembe ve kahve tonlarındaki renkleriyle zarif ve doğal bir görünüm için uygundur.

LR Deluxe High Impact Lipstick Ruj 6 farklı renkte mevcuttur. Kremsi yapı ve yoğun renk derinliğine sahiptir, tüm cilt tipleri için uygundur.

LR Deluxe High Impact Lipstick Ruj:

  • Eșit renk dağılımı sağlar
  • Kremsi yapı ve yoğun renk derinliğine sahiptir
  • Mattan parlağa kadar rötuș yapabilme

Rengi görünümünüze ve tipinize göre seçin. Tüm cilt tiplerine uygundur. Kuru dudaklara öncesinde dudak peeling’i uygulayın.

Kullanım şekli:

Uygulamaya öncelikle üst dudaktan bașlayın. Rengi ortadan dudak kenarlarına dağıtın ve doğal dudak șeklini takip edin. Sonrasında ișlemi alt dudakta tekrarlayın.

LR Deluxe High Impact Lipstick Ruj 6 farklı renkte mevcuttur. Kremsi yapı ve yoğun renk derinliğine sahiptir, tüm cilt tipleri için uygundur.

Uzman önerileri:

Daha güçlü bir kontrast elde etmek için öncesinde Highlighter ile dudaklara kontür çekin.

Dudak kontüründe tașma olușması durumunda basitçe Highlighter ile düzeltin. Uygulama sonrasında dudakları bir selüloz beze bastırın. Böylece ruj daha uzun süre dayanır ve ön dișlerde istenmeyen izler engellenir.