LR Deluxe Bright Highlighter göz altı aydınlatıcı kalem ile göz altı morluklarını kapatın

LR Deluxe Bright Highlighter göz altı aydınlatıcı kalem tüm cilt tiplerine uygundur. Porcelain rengi kızılımsı cilt tipine uygundur ve ıșıldayan bir parlaklık sağlar. Daha sarımsı ton olan Ginger ise buğday veya sarımsı tene mükemmel uyumludur.

LR Deluxe Bright Highlighter göz altı aydınlatıcı kalem yüzün 5 bölgesinde kullanılabilir, düzensizlikleri ve gözaltı morluklarını kapatır.

Açık renk ve parlayan doku yüzde ıșığın kırıldığı noktalara uygulanır. Yüz bölgeleri böylece hedefli bir biçimde ıșık vurguları yaratılarak görsel olarak vurgulanır. Bu sayede dudaklar daha dolgun, gözler daha uyanık ve elmacık kemikleri daha yüksek görünür. Entegre çevir-tıkla sistemi kolay dozajlamayı mümkün kılar ve ince fırça ucuyla da, örneğin dar aydınlatma çizgileri, sorunsuz uygulanabilir. Porcelain ve Ginger renk tonları aynı zamanda kapatıcı olarak da kullanılabilir. Amaranth yağı, Bisabolol ve Avustralya mersin yağı gibi içerik maddeleri sayesinde özellikle zengindir.

LR Deluxe Bright Highlighter göz altı aydınlatıcı kalem:

  • Yüzün 5 bölgesinde kullanılabilir.
  • Döndür-tıkla-sistemiyle kolay dozajlama.
  • Düzensizlikleri ve gözaltı morluklarını kapatır.

 

Kullanım şekli:

Ürün makyajın üzerine șu yüz bölgelerine uygulanır:

LR Deluxe Bright Highlighter göz altı aydınlatıcı kalem yüzün 5 bölgesinde kullanılabilir, düzensizlikleri ve gözaltı morluklarını kapatır.

Kaş altı: Kașları vurgulamak için kașın altına ince bir çizgi çekin. Bunun için en üst noktadan bașlayıp șakağa kadar azaltarak bitirin.

Burun kemiği üzerinde: Burun kemiği üzerinde düz bir aydınlatıcı çizgisi burnu daha ince ve daha narin gösterir. Etkiyi güçlendirmek için burun kanatlarını biraz daha koyu tonda gölgelendirin.

Dudak çevresinde: Biraz aydınlatıcı üst dudak orta ucuna hafifçe dokundurarak sürüldüğünde ince dudaklar daha dolgun görünür. Dudak kontürleri özellikle aydınlatıcı ince bir çizgi șeklinde dudakların çevresine uygulandığında daha da vurgulanır.

Elmacık kemikleri üzerinde: Yuvarlak yüzler elmacık kemiklerine aydınlatıcı uygulanarak daha dar görünebilir. Bunun için biraz Sun Dream bronzlaștırıcı allığı elmacık kemiklerinin altına uygulayın, bu sayede elmacık kemiklerini görsel olarak uzatıp vurgularsınız.

Göz bölgesinde: Açık bir bakıș için bir dokunuș aydınlatıcıyı gözün iç kenarının üzerine uygulayın. Rahatsız edici gözaltı halkaları da bu șekilde gizlenebilir.

Parlak bir rötușa ulașmak için aydınlatıcıyı Perfect Wear fondötenin üzerine uygulayın.Sun Dream bronzlaștırıcı allığı görsel olarak geri plana atılmak istenen yüz bölgelerine uygulayın.

Uzman önerisi:

Manipüle eden gölgeleri engellemek için ıșığı doğrudan önden yüze yansıtan bir ıșık kaynağı seçin.