LR Box Set faydaları nelerdir, ne işe yarar ?

LR Box Set faydaları nelerdir, LR Box Set ne işe yarar şeklinde birçok soru alıyoruz. Sizler için bu soruların cevaplarını bir araya getirdik.

LR Box Set faydaları nelerdir, LR Box Set ne işe yarar şeklinde birçok soru alıyoruz. Sizler için bu soruların cevaplarını bir araya getirdik.

LR Box Set faydaları, kullanım alanları:

1- Yara, yanık, çarpma, vurma, burkulma, morarma: AV Sprey, Konsantre ve Propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

2- Kaşıntı, sinek ısırması, cilt alerjisi: AV Sprey ve Konsantre yeterli, istenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek için kullanılır.

3- Nasırlarda, topuk çatlaklarında: Gece yatmadan önce AV Sprey, Konsantre ve Propolis sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp, sonra çorap giyilerek yatılır.

4- Uçuklarda: Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız, çıkmadan söndürebilirsiniz.

5- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri: AV Sprey ve Konsantre yalnızca geceleri, bu sırayla sürülüp yatılır.

6- Pişiklerde: Propolis pişik kremi olarak kullanılabilir.

7- El Kremi olarak: Propolis özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.

 

LR Box set faydaları ve kullanım alanları, Aloe Vera bitkisinin cildi onarıcı etkisi sayesinde bu denli geniştir.

LR Box Set (AV Box Set) içinde 3 tane temel Aloe Vera’ lı ürün vardır:

1.AV Emergency Sprey (Acil Durum Spreyi)
2.AV Concentrate (Kontsantre)
3.AV Propolis

 

Not: LR Aloe Vera’ sı bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz.