LR Aloe VIA ürünleri nelerdir ?

LR’ ın yeni markası LR Aloe VIA ürünleri içerisinde her yaş ve ihtiyaca uygun yüksek Aloe Vera içeren ürünler bulunur. LR Aloe VIA ile ilgili detaylı bilgi için ayrıca LR Aloe VIA nedir yazımızı okuyabilirsiniz.

LR Aloe VIA ürünleri aşağıdaki genel kategoriler altında gruplanmıştır:

LR' ın yeni markası LR Aloe VIA ürünleri her yaş ve ihtiyaca uygun yüksek Aloe Vera içerikli ürünlerden oluşur; paraben ve mineral yağlar içermez.

YENİLEME VE BAKIM

Özellikle hassas veya yıpranmış cilt için Aloe Vera’nın doğal yenileme gücünden yararlanmak için geliştirilmiş ürünler bu kategori altında yer alır. LR Aloe VIA ürünleri cildin üzerine bir film gibi yerleşir; serinletir, yatıştırır ve yenilenmesini teşvik eder. Yenileme ve Bakım kategorisi altında aşağıdaki ürün grupları yer alır:

LR ALOE VIA Özel Bakım: Sağlıklı bir cilt hissi için LR Aloe VIA Özel Bakım çok hassas, yıpranmış ciltleri ve cilt tahrişlerini düzenler. Aloe Vera’ nın doğal yenileme gücü, özel etkin madde bileşenleri ve ferahlatıcı bitki özleri yenilenme sürecini destekler– serinletici ve yatıştırıcı etki yaratır.

LR ALOE VIA Ağız ve Diş Bakımı: Sağlıklı, güzel bir gülümseme için LR Aloe VIA Ağız ve Diş Bakımı ürünleri. Bakımlı dişler ve dudaklar için ihtiyacınız olan ürünler bu kategori altında. Aloe Vera yenileme gücü ile canlı ve sağlıklı bir ağız florası ve yumuşak, pürüzsüz dudaklar sağlar. Böylece gülüşünüzü her zaman kaygısızca gösterebilirsiniz.

TEMİZLİK VE BAKIM

İçeriğindeki bol miktarda Aloe Vera jeli ile cildin doğal nem dengesini korur. LR ALOE VIA ürünleri size parlak bir tene ve pürüzsüz-yumuşak bir cilde giden yolunuzda eşlik etmesine izin verin.

LR ALOE VIA Yüz Bakımı ve Temizliği: Parıldayan, güzel bir yüz için LR ALOE VIA Yüz Bakımı ve Temizliği serisi Aloe Vera’nın gücü ile cildin bakımını yapar ve yüz derisinde günbegün doğru dengeyi sağlar. Organik zeytin özü ve saf Aloe Vera jeli gibi yüksek kaliteli içerik maddeleri cildin doğal nem dengesini korur ve düzenler. Güzel ve sağlıklı bir cilt hissi gibisi yoktur.

LR ALOE VIA Vücut Bakımı ve Temizliği: Hissedilir bir şekilde yumuşak bir cilt için LR ALOE VIA vücut bakımı ve temizliği. Aloe Vera’nın en iyisi ile – değerli jeli ile – ferahlatıcı temizlik ve yoğun bakım sunar. Her tür bakım talebi için özel formüller cildi yumuşak bir şekilde temizler ve nem dengesini düzenler.

BİREYSEL BAKIM VE KORUMA

Aloe Vera’nın etkisi çok yönlüdür – Aloe Vera sadece yenilemek ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda rahatlatıcı etkisi de vardır. Bakımınızı ve korumanızı maksimum düzeyde sağlayın – tepeden tırnağa kadar ve tüm aile için ihtiyacınız olan LR Aloe VIA ürünleri.

LR ALOE VIA Saç Bakımı: Sağlıklı görünen ve sağlıklı hissedilen parlak, yumuşak saçlar için. LR ALOE VIA Saç Bakımı yüksek Aloe Vera oranları ve organik bambu özünden oluşan benzersiz etkin madde kombinasyonu ile saçınızın bakımını nazikçe ve itinalı bir şekilde yapar – dibinden ucuna kadar.

LR ALOE VIA Erkek Bakımı: Canlı, bakımlı erkek cildi için LR ALOE VIA Erkek Bakımı serisi. Nemlendirici Aloe Vera ve yatıştırıcı organik Calendula özünden oluşan özel kombinasyonu sayesinde erkek cildinin özel taleplerine mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır – çünkü erkek cildinin tamamen kendine has bakım ihtiyaçları vardır ve günlük tıraşta ek strese maruz kalır.

LR ALOE VIA Bebek Bakımı: Bebek cildinin nazikçe korunması için LR Aloe Via Bebek Bakımı serisi. Bebek cildinde bir şeyin azı iyidir. Bebek cildi doğal olarak çok yumuşaktır; ama aynı zamanda vücuda ait cilt koruma bariyeri henüz tam olarak gelişmediği için çok hassastır. Hassas bebek cildini besleyen, koruyan ve yenileyen son derece uyumlu içerik maddeleri gereklidir. Yeni LR ALOE VIA bebek bakım serisi Aloe Vera’nın en iyisi – işlenmemiş jeli – ve değerli organik bitki özleri ile daha önce hiç olmadığı kadar nazikçe ve doğal bir bakım sağlar. LR ALOE VIA Bebek Bakımı serisi Paraben, Mineral yağlar ve Parfüm yağları içermez.

LR ALOE VIA Güneş Koruması: Sağlıklı, güneşten korunan bir cilt için. Her cilt tipinin kendine özgü bir güneş korumasına ihtiyacı vardır. LR ALOE VIA güneşten korunma ürünleri tüm aile için koruma ve bakım sağlar; gerek narin, hassas cilt ve gerekse önceden bronzlaşmış cilt için. Aloe Vera ferahlatıcı nem sağlar, serinletir, yatıştırır ve yeniler.

 

LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurmanız yeterli.

Summary
LR Aloe VIA ürünleri nelerdir ?
Article Name
LR Aloe VIA ürünleri nelerdir ?
Description
LR' ın yeni markası LR Aloe VIA ürünleri her yaş ve ihtiyaca uygun yüksek Aloe Vera içerikli ürünlerden oluşur; paraben ve mineral yağlar içermez.
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo