LR Aloe VIA nedir ?

LR Health & Beauty, 1 Temmuz 2017 itibariyle 15 senelik Aloe Vera tecrübesini yeni bir ürün markası ile duyurdu: LR Aloe VIA.

LR Aloe VIA’ nın geniş ürün yelpazesinde her yaşa ve her ihtiyaca uygun ürünler bulunuyor. Yüz bakımı, vücut bakımı, özel bakım ve saç bakımı, erkek bakımı ve bebek bakımı gibi bir çok başlık altında gruplanan LR Aloe VIA ürünlerinin hiçbirisinde kesinlikle paraben ve mineral yağlar bulunmaz.

LR Health & Beauty, 1 Temmuz 2017 itibariyle 15 senelik Aloe Vera tecrübesini yeni bir ürün markası ile duyurdu: LR Aloe VIA

LR Aloe VIA nedir ?

LR Aloe VIA, doğal Aloe Vera içerikleri ile aileniz ve sevdikleriniz için güvenle kullanabileceğiniz 40′ a yakın üründen oluşan bir seridir.

LR Aloe VIA serisindeki ürünlerin genel özellikleri:

  • Yoğun bakım ve yenilenme için yüksek Aloe Vera oranları içeren ürünler.
  • Besleyici organik özler ile zenginleştirilmiştir – özellikle belirli bir bakım ihtiyacı için ayarlanmıştır.
  • Tüm ürünler kesinlikle paraben ve mineral yağlar içermez.
  • Yüksek Aloe Vera kalitesi & kanıtlanmış cilt uyumluluğu. Aloe Vera ürünü uluslararası Aloe Science Council’ in (IASC) düzenli kontrollerinden geçer. Bağımsız Dermatest Enstitüsü cilt uyumluluğunu belgelerle onaylamıştır.
  • 28 LR ALOE VIA ürünü için; Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan özel etkin madde kombinasyonu göz önünde tutularak patent başvurusu yapılmıştır.
  • Aloe Vera jeli sürekli olarak tanınmış uluslararası Aloe Science Council (IASC) tarafından kontrol edilir – ekiminden işlenmesine kadar.
  • Tüm Aloe Vera ürünlerinin cilt uyumluluğu bağımsız Dermatest Enstitüsü ve Derma Consult tarafından kanıtlanmıştır.
  • 28 LR ALOE VIA ürünü için, Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan benzersiz etkin madde kombinasyonu göz önünde tutularak patent başvurusu yapılmıştır.

LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurmanız yeterli.

Summary
LR Aloe VIA nedir ?
Article Name
LR Aloe VIA nedir ?
Description
LR Health & Beauty, 1 Temmuz 2017 itibariyle 15 senelik Aloe Vera tecrübesini yeni bir ürün markası ile duyurdu: LR Aloe VIA
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo