LR Aloe Vera Yüz Peeling ile derinlemesine yüz temizliği

LR Aloe Vera Yüz Peeling’ i, haftada 2 defa kesinlikle uyguladığım ve memnun kaldığım LR Aloe Vera ürünlerinden bir diğeridir.

Öğütülmüş bambudan elde edilmiş peeling granülleriyle yüzünüz için yumuşak jel peeling. Cildin doğal dengesini bozmadan cilt görünümünü düzenler. “Ölü” derileri nazikçe temizler ve ciltteki kan akışını düzenler. İçeriğindeki % 50aloe vera ve bambu özü parıltılı, taze bir cilt için uygundur. Her cilt tipine uygundur.

LR Aloe Vera Yüz Peeling öğütülmüş bambudan oluşan granülleriyle yüzünüz için yumuşak jel peeling. Cildin doğal dengesini bozmadan cilt görünümünü düzenler.

LR Aloe Vera Yüz Peeling’ ini nemli cilde uygulayın ve nazik, yuvarlak hareketlerle cilde masaj yapın. Bu ürünü uygularken göz çevresinden uzak durun. Ardından peelingi bol ılık suyla durulayın ve cilde bakım uygulayın. Uzun süreli etkiye ulaşmak için peelingi normal cilt tipine haftada iki kez uygulayın. Boyun ve dekolte bölgesine de uygundur.

Peelingin ardından cildiniz yalnızca tazelenmekle kalmaz, buna ek olarak LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi gibi bakım ürünlerinden de daha iyi şekilde yararlanır. Bu nedenle cildinizde düzenli aralıklarla peelingin tadını çıkarın. Aloe Vera Yüz Peelingi el peelingi olarak da oldukça idealdir.

LR Aloe Vera Yüz Peelingi:

  • Derinlemesine temizleme için jel peeling.
  • Cilt görünümünü güzelleştirir.
  • Ölü cilt derilerini yumuşakça temizler.

Peelingden sonra cildinize bakım yapmanız gerekir. LR Aloe Vera Maske peelingin ardından yoğun bakım sağlamak için çok uygundur veya Aloe Vera serisinden gündüz kremi normal günlük bakım sağlar.