LR Aloe Vera ürünleri neden kalitelidir ?

LR aloe vera ürünleri kalitesi belgelenmiş, güvenle kullanabileceğiniz; kozmetikten cilt bakımına, yüz bakımından gıda takviyelerine, anti-aging’ den saç bakımına kadar birok kategoride onlarca aloe vera içerikli üründen oluşur.

LR Aloe Vera ürünleri 30′ a yakın ülkede binlerce kullanıcı tarafından güvenli bir şekilde kullanılıyor.

LR aloe vera ürünleri satın almak; LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurun.

Bu güvenin arkasında, LR’ ın 1985′ ten itibaren gelen uzmanlığının ve Alman kalite yaklaşımının yanı sıra birçok uluslararası bağımsız denetim kuruluşlarının sertifikasyon süreçleri yer alır.

Öncelikle LR, aloe vera üretimini kendisi yapan ve üretim sürecini baştan sona katı kurallar ile denetleyen bir şirkettir. LR dünyanın en büyük aloe vera üreticileri arasında yer alır.

Sonrasında, kendisi tarafından üretilen aloe vera’ yı yine LR’ ın Almanya’ daki kendi fabrikalarında işler ve kullanıcıların tüketimine sunulan, mümkün olan en yüksek miktarda aloe vera içeren LR ürünlerini üretir.

LR ürünleri üretim süreci de birçok denetimden geçer ve bu denetimler uluslararası bağımsız denetim kuruluşları tarafından, çoğu zaman haber verilmeksizin yapılır.

Kalite denetim süreci ile ilgili bazı sertifikalar o kadar detaylıdır ki; LR ürünlerinin yapımında kullanılan aloe vera bitkisinin toplanması esnasında çalışan işçilerin kanunlara uygunluğu (yaş vs.) bile denetimlerde dikkate alınır.

Bunca yoğun denetim ve kalite uygulamaları sonrasında üretilen LR aloe vera ürünleri ayrıca aşağıdaki zararlı kimyasalları da içermez:

  • aloe vera LR ürünlerinde paraben bulunmaz.
  • aloe vera LR ürünleri mineral yağlar içermez.
  • aloe vera LR ürünleri parfüm yağları içermez.

 

LR’ ın üretim süreçlerini ve ürünlerini denetleyen kalite denetim kuruluşları arasında Dermatest, SGS Institut Fresenius, IASC (International Aloe Vera Science Council), VKE Kozmetik Federasyonu, BDIH (Sanayi ve Ticaret Şirketleri Federasyonu, Almanya) bulunur.

 

LR Aloe Vera ürünlerini nasıl satın alabilirim ?

LR ürünleri Internet ortamında satılamaz, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. LR aloe vera ürünleri satın almak; LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurmanız yeterli.

LR 2017 yılı itibariyle bütün aloe vera LR ürünlerini LR Aloe VIA markası altında gruplamıştır.

LR Aloe Via serisindeki diğer ürünleri incelemek için tıklayın.
LR aloe vera ürünleri kataloğunu incelemek için tıklayın.

LR Aloe Vera ürünleri ilaç değildir, tedavi amaçlı ihtiyaçlarınız için öncelikle doktorunuza danışmalısınız.

Summary
LR Aloe Vera ürünleri neden kalitelidir ?
Article Name
LR Aloe Vera ürünleri neden kalitelidir ?
Description
LR aloe vera ürünleri satın almak; LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurun.
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo