LR Aloe Vera üretimine Almanya’ da başlıyor

LR Health & Beauty Systems kendi aloe vera’ sını üretmek için Almanya’ nın Ahlen şehrinde üretim tesislerini inşa etmeye başladı. Bu yatırım ile birlikte LR Aloe Vera üretimini Almanya’ daki kendi tesislerinde yapmaya başlayacak.

LR Aloe Vera üretimini kendi tesislerinde yapmak için Almanya 'nın Ahlen kentinde üretim tesisi yatırımı yaptı. Tesis 2017 yılı sonunda hizmete girecek.

7 Nisan 2017 tarihinde geniş bir katılımla yapılan törenle LR Health & Beauty Systems; bundan böyle aloe vera içeren ürünlerinde kullanılmak üzere kendi aloe vera’ sını da yetiştirmek için yapılan hazırlıkları kamuoyu ile paylaştı.

2017 yılı sonunda tamamlanacak tesis ile birlikte artık LR Aloe Vera içecekleri üretim sürecinden paketleme sürecine kadar tamamen Almanya’ da hazırlanacak.

LR hali hazırda yıllık 12.000 (onikibin) tonluk Aloe Vera yaprağı hasatıyla dünyanın en büyük aloe vera üreticileri arasında yer almaktadır.

Hammadde olarak kullanılan aloe veranın kalitesi, bitmiş ürünlerin yüksek kalitesi için çok önemlidir. Bu nedenle LR, kontrollü bir imalat sürecine öncelik verir. Bunlara, hassas doğal maddelerin dikkatle işlenmesi ve SGS INSTITUT FRESENIUS tarafından yapılan sıkı kalite kontrolleri de dahildir.