LR Aloe Vera Thermo Losyon ile baş ağrısını azaltın

LR Aloe Vera Thermo Losyon cilt bakım kremi hafifçe ısıtıcı ve cilde bakım yapan bir losyondur. Yarattığı termo-etki kan akışını uyarır.

LR Aloe Vera Thermo Losyon cilt bakım kremi hafifçe ısıtıcı ve cilde bakım yapan bir losyondur. Yarattığı termo-etki kan akışını uyarır.

% 45 aloe vera, okaliptus ve keklik üzümü yağları gibi eterli yağlar ve de jojoba yağı, zeytinyağı, kayısı çekirdeği yağı ve susam yağı gibi doğal yollardan bakım yapan yağlar içerir. Kadifemsi yumuşaklıkta bir cilt için uygun bir ürün.

LR Aloe Vera Thermo Losyon her cilt tipine uygundur.

LR Aloe Vera Thermo Losyon özellikle her gün ferahlatıcı bir rahatlama sağlar. Uzun süre oturarak veya ayakta vakit geçirdikten sonra bacaklara ve yorgun eklemlere masaj yaparak rahatlama sağlayabilirsiniz. Uygulamanın ardından bacaklarınızı bir süre yukarı kaldırarak dinlendirin. Aloe Vera Thermo Losyon doğal, kan akışını düzenleyen okaliptus ve keklik üzümü gibi yağlarla birlikte aloe veranın nemlendirici içerik maddelerini bir araya getirir. Dolayısıyla bu losyon, bakım yapıcı ve rahatlatıcı bir masaj yağı olarak kullanılmaya oldukça uygundur.

Bacaklarda üşüme hissi yalnızca kış aylarında görülmez, özellikle kadınlar sıklıkla bununla baş etmek zorunda kalırlar. Sürekli olarak bacaklarda üşüme hissinden muzdarip olan ve dolayısıyla akşamları olabildiğince yatakta kalmaya çalışan kişiler bacaklarını düzenli olarak LR Aloe Vera Thermo Losyon ile kremlemelidirler.

LR Aloe Vera Thermo Losyon ciltte geniş bölgelere sürün ve masaj yaparak cilde yedirin. Gözle temasından kesinlikle kaçınılmalıdır! Uygulamanın ardından ellerinizi yıkayın!

LR Aloe Vera Thermo Losyon, içeriğindeki jojoba, kayısı çekirdeği ve susam yağı gibi doğal yağlar sayesinde masaj yağı olarak kullanılmaya muazzam şekilde elverişlidir. Optimum etki için cildi dayanıklı hale getirecek LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi’ ni kullanın.

LR Aloe Vera Thermo Losyon’dan bir miktar şakaklarınıza ve ensenize sürmeniz istenmeyen baş ağrısını azaltmaya yetecektir. Bu, kan akışını destekleyecek ve tıkanıklıkları ortadan kaldıracaktır.