LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi

Taze ve parlak bir ten için LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi

LR Aloe Vera Nemlendirici Maskesi, günlük yüz bakım ürünleriniz arasında kesinlikle yer alması gereken diğer bir LR ürünüdür.

LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi, cildin nem deposunun yeniden doldurulmasına katkıda bulunarak daha temiz ve ışıltılı bir görünümü mümkün kılar.

Yoğun nemlendirici yüz bakımı sağlar. Ciltte tazelenmiş hissi yaratır ve cildin nem deposunu yeniden doldurur. İçeriğindeki %50 aloe vera, hiyalüron asidi, shea yağı ve zeytinyağıyla birlikte anında parlak bir ten elde edersiniz. Yabani gül özü cildi rahatlatır ve cildin görünümünü güzelleştirir. Doğal koruyucu bariyerinin güçlendirilmesi ve cildin nem içeriğinin düzenlenmesi için idealdir. Her cilt tipine uygundur.

Cildin temizlenmesinin ardından bu nem maskesi cilde bol miktarda uygulanır ve etki göstermesi beklenir. Yaklaşık 10 ila 15 dakika sonra maske kalıntıları nemli bir pamuk pedle temizlenir.

Soğuk ve sıcak hava veya stres gibi dış etkiler cildin doğal yenilenmesine zarar verebilir. Sonuç olarak sık sık kuruyan cilt gerilir ve tahriş olur. LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi, cildin nem deposunun yeniden doldurulmasına katkıda bulunarak daha temiz ve ışıltılı bir görünümü mümkün kılar.

LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi:

  • Yoğun nemlendirici ve bakım yapan yüz maskesidir.
  • Taze, parlak bir ten elde etmeyi hedefler.
  • Işıltılı ve yumuşak bir cilt hissi yaratır.

Bu günlük kullanıma yönelik yüz bakım ürünün LR Aloe Vera Serisinden gündüz kremi, gece kremi ve göz kremiyle birlikte kullanılması önerilir.