LR Aloe Vera Nemlendirici Serum’ un faydaları

LR Aloe Vera Nemlendirici Serum, günlük yüz bakımı serisinin önemli bir LR ürünüdür ve Ekim 2016 itibariyle Türkiye’ de de satışa sunulmuştur.

LR Aloe Vera Nemlendirici Serum, içeriğideki %50 oranında Aloe Vera jeli ve organik zeytin yağı ile cilde optimum seviyede nüfuz ederek 24 saat süresince nemli kalmasını sağlar. LR Nemlendirici Serum cildinize daha fazla esneklik, canlılık ve taze bir görünüm kazandırır.

%50 oranında Aloe Vera jeli içeren LR Aloe Vera Nemlendirici Serum 24 saat boyunca cildinize daha fazla esneklik, canlılık ve taze bir görünüm kazandırır. LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu

Yenilikçi Moisture Trap ™ teknolojisi sayesinde cildin 24 saat süresince nemi tutmasını destekleyen LR Aloe Vera Nemlendirici Serum, bu sayede gündüz bakımı altında mükemmel bir ön tabaka oluşturur.

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’ nun faydaları:

  • Cildi 24 saat nemlendirilir.
  • Cildin nem oranı maksimum seviyeye çıkarır.
  • Cildin elastikiyetini en iyi hale getirir.
  • Cilt parlar ve taze bir görünüm elde eder.

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’ nu günlük olarak cilt temizliği sonrasında uygulanmalı. Eğer kuru bir cildiniz varsa günde 2 defa, sabah ve akşam olacak şekilde cildinizi temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Sonrasında, tamamlayıcı olarak Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem veya Aloe Vera Gündüz Kremi uygulayın. Gece uygulama yapıyorsanız Aloe Vera Gece Kremi’ ni de tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.