LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali nedir, ne işe yarar ?

Gönderiyor
User Review
5 (5 votes)

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür.

Hafif, meyvemsi tadına şeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi şeker bulunur. Bu nedenle LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali özellikle diyabetliler için uygundur.

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Şeker ilavesi yoktur ve diyabetlilerin kullanımı için uygundur.

Değerli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunabilir ve metabolizmayı destekleyebilir. Tavsiye edilen günlük dozla % 100 oranında C vitamini alınır. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında düzenli bir şekilde kontroller sürdürülmektedir.
Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıştır. LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali renklendirici içermez.

 

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali tüketim önerisi:

Öğünlerden önce günlük olarak 3 x 30 ml şeklinde alınmalıdır. LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali isteğe göre sade,
sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan
sonra buzdolabında saklayın ve en kısa zamanda tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır.
Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

 

EFSA (Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır.

C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunur.

 

Sertifikalandırma

SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH, gıda maddelerinin sertifikalandırılması için laboratuar analizleri hizmetleri sunan uluslararası bağımsız bir kuruluştur.SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı kalite mühürlerinden birini sağlamaktadır. 2 Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera Jel İçeceğin üretimini, rastgele veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi), Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir bilim kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi), Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

 

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Şeker ilavesi yoktur ve diyabetlilerin kullanımı için uygundur.

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali içeriği

 • Aloe Vera Jeli (% 98),
 • Su,
 • İnulin,
 • L-Askorbik Asit,
 • Stabilizör: Ksantan Gam,
 • Asitlik düzenleyici: Sitrik asit,
 • Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11),
 • Koruyucu: Potasyum sorbat,
 • Tatlandırıcı: Sodyum siklamat,
 • Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11),
 • Tatlandırıcı: Asesülfam K,
 • Aroma verici: Krema aroması,
 • Tatlandırıcı: Sodyum Sakkarin

 

LR Aloe Vera Jel İçecek ürünlerini bir ömür boyu içebilmeniz mümkündür. Sağlık durumu normal olan insanların kullanımında hiçbir kısıtlama yoktur.

Not: LR Aloe Vera’ sı bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz.