LR Aloe Vera Jel içecek’ lerin ve LR ProBalance’ ın Ramazan’ da kullanımı

LR Aloe Vera Jel içecek‘ lerin ve LR ProBalance‘ ın Ramazan’ da kullanımını açıklayalım.

Oruç tutmanın sağlık açısından birçok faydası vardır. Sindirim sisteminin dinlendirilmesi ile birlikte vücuttaki zararlı maddelerin atılması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, vücutta depolanmış yağların erimesi,… ilk akla gelenlerdir. Sağlık sorunu olmayan yetişkinlerin oruç tutmaları, vücutlarını yenilemek ve daha sağlıklı olmak için çok önemlidir.

Bütün bu faydalarının yanında, uzun süren aç kalma nedeniyle enerjimizin azalması ve mineral kaybı gibi bazı etkiler de olmaktadır.

Ramazan’ da LR gıda takviye ürünlerini (LR Aloe Vera Jel içecek‘ ler, LR Probalance,…) kullanarak, oruç tutarken vücudunuzun ihtiyacı olan enerji ve mineralleri sağlayabilirsiniz.

LR Aloe Vera Jel içecek‘ ler oruç tutan kişiler için sahurda ve iftarda olmak üzere günde 2 kez kullanılabilir. Bu dengeyi ilk günlerde yemeklerden önce 2x 30 ml olacak şekilde kullanıma başlayarak, ilerleyen günlerde ise günlük kullanım miktarı olan 90 ml’yi 2x 45 ml şeklinde tamamlayarak düzenleyebilirsiniz.

LR ProBalance‘ ı ise yemek sırasında veya sonrasında belirtilen kullanım talimatına uyarak tüketmeniz en uygun kullanım şeklidir. Yeni etiketli ürünlerde üzerinde belirtildiği üzere 2×2 tablet olarak kullanılmalıdır. Bu kullanımı iftar sonrası saatler içerisinde olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Genel olarak gıda takviyelerini günlük alım miktarını sağlayacak şekilde bu saatlere yayabilirsiniz.

Not: LR Aloe Vera’ sı ve gıda takviye ürünleri bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz.