LR Aloe Vera Jel İçecek hakkında genel sorular

LR Aloe Vera Jel İçecek ürününü bir ömür boyu içebilmeniz mümkündür. Sağlık durumu normal olan insanların kullanımında hiçbir kısıtlama yoktur.

1. LR Aloe Vera Jel İçecek gün içinde ne zaman kullanılmalıdır?

LR Aloe Vera Jel İçecek mümkün olduğunca öğünlerden önce alınmalıdır.

2. LR Aloe Vera Jel İçecek son kullanım tarihi geçtikten sonra ne kadar süreyle hala kullanılabilir?

LR, Aloe Vera Jel İçecek ürününün son kullanım tarihine kadar üstün kaliteye sahip olmaya devam edeceğinin garantisini verir. Bu son kullanma tarihi geçtikten sonra da ürün bir süre daha alışıldığı gibi kullanılabilir. Fakat ürünün tüketimi son kullanım tarihi geçtikten sonra kullanıcının sorumluluğundadır ve üretici son kullanma tarihine ilişkin faktörler için artık garanti vermez.

3. Soğuk mevsimlerde Aloe Vera Jel İçecek ürününün donması ve böylelikle de kalitesinin bozulması tehlikesi var mıdır?

Ürünün donmasının ürünün kalitesi ve içeriğindeki hassas maddeler üzerinde olumsuz etkisiyoktur. Yine de jelin kıvamının bozulması mümkündür. %9 oranında bal içeren Aloe Vera Jel İçecek Ballı donma noktasına geldiğinde bu içeriğinden doğan şeker nedeniyle değişikliğe uğrar. Böylece sıradan bir suya göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak belirgin eksi derecelerde Aloe Vera Jel İçecek Ballı donar ve aşırı donmalarda patlayabilir.

4. LR Aloe Vera Jel İçecek bir ömür boyu içilebilir mi?

Evet, LR Aloe Vera Jel İçecek ürününü bir ömür boyu içebilmeniz mümkündür. Sağlık durumu normal olan insanların kullanımında hiçbir kısıtlama yoktur.

Not: LR Aloe Vera’ sı bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz.