LR Aloe Vera Deo Roll-on ile koltuk altı kararması, ter ve kokuya son

LR Aloe Vera Deo Roll-on, ailecek kullandığımız, bizim için tartışmasız en favori LR ürünüdür.

Terleme vücuttan toksinlerin ortadan kaldırılması ve ısı buharlaşması için doğal bir süreçtir. Fakat bazı durumlarda aşırı terleme ve buna eşlik eden vücut kokusu rahatsız edici boyutlarda olabilir.

LR Aloe Vera Deo Roll-on vücut kokusu ve ter için nazik ve aynı zamanda kesin koruma sağlar. Hoş bir tazelenmişlik hissi yaratır ve tüm gün boyu terlemeye karşı koruma sağlar. Hafif bir koku yayar. Alkol içermez, bu nedenle cilt yapısıyla uyumluluk gösterir. Hassas ciltlerde de kullanıma elverişlidir, özellikle de tıraş sonrası nazikçe bakım yapar. %15 aloe vera ve pamuk özü içerir.

LR Aloe Vera Deo Roll-on aynı zamanda, en yaygın sorunlardan birisi olan koltuk altı kararmasını da önler.

LR Aloe Vera Deo Roll-on vücut kokusu ve ter için nazik ve aynı zamanda kesin koruma sağlar. Alkol içermez, tüm gün boyu terlemeye karşı koruma sağlar.

Her cilt tipine uygundur.

Tıraş sonrası Aloe Vera Deo Roll-on’u doğrudan uygulayabilirsiniz, yumuşak formülüyle cildi rahatlatır ve hoş bir tazelik hissi yaratır. Sabah ve akşamları günlük olarak temiz koltuk altlarına uygulayın veya gerektiğinde (örneğin spordan sonra) tazelenme için kullanın.

LR Aloe Vera Deo Roll-on:

  • Güvenilir vücut kokusu ve ter önleyicidir.
  • Koltuk altı kararmasını önler.
  • Hoş bir taze his yaratır.
  • Cilde oldukça narin bir etki yaratır.
  • Alkol içermez.

Alkol içermeyen bu roll-on ürününü ailenizdeki tüm fertler için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ter kokusu için ayrıca LR Microsilver serisinden, alkol ve alüminyum tuzları içermeyen LR Microsilver Plus Deo Roll-on‘ u da deneyebilirsiniz.