LR Aloe Vera bakım serisindeki ürünler nelerdir ?

LR ürünlerini indirimli satın almak veya ekibinizi kurup para kazanmaya başlamak için LR Üyelik Başvuru formu doldurun. LR Aloe Vera.Aloe Vera görüntüsüyle ilk bakışta kaktüse benzer. Ancak aslında zambak familyasına aittir. Aloe Vera, çoğunlukla aylarca hiç yağmur düşmeyen aşırı sıcakyaz aylarının görüldüğü yerlerde yetişir, örneğin: Küba,Meksika (Yucatan), Brezilya, Afrika ve Kanarya Adaları. Bu bitki yaşayabilmek için yapraklarında bol miktarda nemdeposu barındırır.

LR Aloe Vera bakım serisi aşağıdaki ürünleri içerir:

  • Özel Bakım
  • Yüz Bakımı
  • Erkek Bakımı
  • El Bakımı
  • Diş Bakımı
  • Vücut Bakımı
  • Saç Bakımı
  • Solaryum Bakımı
  • Güneş Bakımı
  • Bebek Bakımı

2001’den bu yana LR da aloe veranın kapsamlı özelliklerini kendi için keşfetmiş ve aloe vera içeren, kaliteli kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri üretmiştir. İstisnai düzeyde fazla miktarda Aloe Barbadensis yaprağı suyu ve seçilmiş etken madde kombinasyonları LR Aloe Vera ürünlerini içten dışa etki gösteren birer deneyime dönüştürür. Her gün cildinizi geniş yelpazeli LR Aloe Vera bakım ürünleriyle şımartın, ayrıca bu ürünlerle optimum cilt bakımı isteğinizi de karşılıyoruz.

LR Aloe Vera bakım ürünlerinde bitkinin yalnızca iç kısmını kullanırız. Aloe Vera’nın ekimi, suni toprak gübreleri ve böcek ilaçları kullanılmadan geleneksel ekim yöntemleriyle gerçekleştirilir. Olgunlaşmış bitkiler, özleri ve yağları aloe veradan elde edilen jelle mükemmel şekilde bir araya getirilir ve elde edilen ürünler cilt temizliği ve bakımında kullanılır.

Aloe Vera, çöl zambağı ailesine aittir ve geleneksel olarak yetiştirildikleri bölgelerde yüzyıllardan bu yana dahili ve harici kullanıma yönelik „çok marifetli“ bir ürün olarak kullanılagelmiştir. Kozmetik ve tıbbi terapiye de uygundur. Örn. su depolama, sıcak ve kuru hava şartlarında zorlu durumlarda hayatta kalma ve besin maddelerini kumlu taban kısmında depo şeklinde biriktirme yeteneği gibi farklı özellikleri sayesinde içerik maddelerini yoğun miktarda içinde barındırır. İnsan organizması üzerinde pozitif etkileri çoğu LR Aloe Vera ürünün temelini oluşturmaktadır. Nefertiti ve Kleopatra tarafından kullanıldığı bilgisi rivayet edilir.

LR’ ın üretim için kullandığı Barbadensis Miller türü Aloe Vera’nın bilinen etken maddeleri A, B2, B3, B6, B12, C, PP, E vitaminleri, folik asit, niasin, beta karotin, kolin mineralleri, kalsiyum, potasyum, magnezyum, sodyum, bakır, demir, çinko, mangan aminoasitleri, lisin, treonin, valin, metionin, izolesin, fenilalanin, troptophan, arginin, asparagin asidi, serin, glutamin asidi, glisin, alanin, tiyosin, histidin, prolin, hidroksiprolin, sistin, lösin enzimi, oksidaz, katalaz, amilaz, bradikinezi, selüloz, lipaz, alliinaz, fosfataz, kreatin fosfokinaz, dehldrojenaz, SGO transaminaz, SGP transaminaz mono ve polisakkarid, asenemannan, arabinoz, galactoz, mannoz, ramnoz, ksiloz, heksuron asidi, glukuron asidi, galakturon asisi, selülozik bitki sterolleri, kampesterol, lupeol, Beta sitozterol amino şeker, glukosamin, galaktosamin; ayrıca elma asidi, lignin, sapojenin şeklinde sıralanabilir.

Sertifikalandırma

IASC (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıştır. IASC, aloe vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir bilim kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, aloe veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.