Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu

LR Kasım ve Aralık 2017′ ye ait bütün indirimli ve kampanyalı LR ürünleri, Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu ile sizlerle. Kasım ve Aralık ayları için birbirinden güzel yılbaşı hediye seçenekleri ile birlikte…

Tıklayın ve Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu sürprizlerini görün.

LR Kasım ve Aralık 2017' ye ait bütün indirimli ve kampanyalı LR ürünleri, Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu ile sizlerle.

Aylık olarak yayınlanan LR ürünleri indirim katalogları, her ay çeşitli kampanya ve indirim fırsatlarını sizlerle buluşturur. LR iş ortağı olarak, bu ürünlere %28 LR üyelik indirimi ile sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

LR ürünleri Internet ortamında satılamaz, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurmanız yeterli.

LR Nedir ?

LR Health & Beauty Systems firması (biz kısaca LR diyoruz), 1985 yılında Almanya’ da kurulmuş, Aloe Vera içerikli bakım, sağlık, kozmetik, parfüm, makyaj,… ürünleri üreten bir Alman kozmetik devidir. 2004 yılından itibaren de Türkiye’ de faaliyet göstermektedir.

LR’ ın ürünleri, bağımsız iş ortakları aracılığı ile “doğrudan satış” (network marketing) şeklinde pazarlanmaktadır.

LR üyesi olmak için giriş aidatı, üyelik ücreti gerekir mi ?

HAYIR, LR üyesi (iş ortağı) olmak için herhangi bir giriş veya üyelik aidatı ödemek gerekmiyor.Yalnızca, 3 adet üyelik paketinden birisini seçip, ilgili ürünleri satın almanız yeterli. Ödeyeceğiniz parayı, satın aldığınız ürün için veriyorsunuz, herhangi bir üyelik veya giriş aidatı ödemesi yapmıyorsunuz.

LR’ da kaç farklı üyelik paketi seçeneği var ?

LR’ da 3 adet üyelik paketi bulunuyor:

1 – Serbest Seçim paketi ile minimum 99 TL’ lik sipariş verip, bu tutarda istediğiniz ürünleri satın alabiliyorsunuz.

2 – Tanıtım Seti paketi ile 249 TL değerindeki tanıtım seti ürünlerini satın alabiliyorsunuz.

3 – İş Geliştirme Seti paketi ile 439 TL değerinde, birçok temel Aloe Vera ürününü içeren seti satın alabiliyorsunuz.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

LR’ da nasıl para kazanılıyor ?

LR’ da para kazanmanın temelde 2 yöntemi var:

1 – %40 kâr marjı ile satın aldığınız ürünlerin satışını yaparak.
2 – Kendinize bağlı yeni iş ortakları (üye) oluşturup, ekibinizi kurarak; ekibinizin yapacağı satış veya üyeliklerden gelir elde etmek.

Kısa vadeli kazanç için 1, daha uzun vadeli ve yüksek bir kazanç için ise 2 numaralı yöntemi öneriyorum.

LR’ da kazandığım parayı nasıl alıyorum ?

Her ayın 10′ nunda primleriniz hesaplanır ve ayın 15′ in şirket tarafından üye olurken belirttiğiniz hesap numaranıza EFT ile ödeme yapılır. Bu tarihlerde kesinlikle bir aksama olmaz. Eğer kazandığınız NET prim (ödeme yapılırken %20 stopaj vergisi devlete ödenmek üzere kesilir) 10 TL’ nin altındaysa o ay için ödeme yapılmaz fakat bakiyeniz birikmeye devam eder. Ne zaman ki 10 TL ve üzeri bir hakedişiniz olur, o zaman EFT ile ödemeniz yapılır.

LR’ da belirli bir bölge, mahalle, mıntıka sorumluluğu veya sınırı var mı ?

HAYIR, LR’ da herhangi bir bölge, mahalle, vs. sorumluluğu veya sınırı yoktur. Her iş ortağı, LR’ ın faaliyette olduğu 30 ülkenin herhangi bir yerinden, istediği kişiyi kendisine üye yapabilir.

LR’ da para kazanmanın üst sınırı var mı ?

HAYIR, ekibinizi büyüttüğünüz sürece, geliriniz katlanarak artar. Daha detaylı bilgi için LR Bilgi ve Üyelik Formu doldurup bize ulaşın lütfen.

LR Kasım ve Aralık 2017‘ ye ait bütün indirimli ve kampanyalı LR ürünleri, Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu için tıklayın.

Summary
Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu
Article Name
Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu
Description
LR Kasım ve Aralık 2017' ye ait bütün indirimli ve kampanyalı LR ürünleri, Kasım-Aralık LR 2017 yılbaşı indirim kataloğu ile sizlerle.
Author
Publisher Name
aloeverauyelikfirsati
Publisher Logo