Günlük C vitamini ihtiyacınızın %75′ ini karşılamak için LR Reishi Plus

Reishi, Uzak Doğu geleneğinin yüzyıllardır var olan bir parçasıdır ve yaşam mantarı/uzun yaşatan bitki olarak tanınır. LR Reishi Plus’ ın içindeki mantar gövdesinin tamamından elde edilen tozla kombine edilmiş yüksek değerli Reishi özütünden oluşan karışımında beta-glukan, polisakkaridler, eser elementler, steroidler, alkaloidler, vitaminler ve mineraller yer alır. Günlük C vitamini ihtiyacının % 75’ ini karşılar. Veganlar için uygun, laktoz, gluten ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez.

LR Reishi Plus günlük C vitamini ihtiyacının %75' ini sağlar. GDO ve laktoz içermez. Saf bitki kapsül kabukları içerir. Vegan' lar için uygundur.

LR Reishi Plus yetişkinler için uygundur. Avrupa’ da uzun zamandır yaygın bir şekilde kullanılan LR Reishi Plus gıda takviye ürünü, 2017 yılı itibariyle Türkiye’ de satışa sunulmuştur. Tekli kutu veya 3′ lü set şeklinde satın alınabilir.

LR Reishi Plus:

  • Günlük C vitamini ihtiyacının %75′ ini sağlar.
  • GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez.
  • Saf bitki kapsül kabukları içerir.
  • Vegan‘ lar için uygundur.
  • Laktoz içermez.
  • Reishi tozu ve ekstresi içerir.
  • Uzak Doğu geleneğinde “uzun yaşatan mantar” olarak bilinir.

 

Reishi, canlı mantar köklerinde, ağaç kütüklerinde, köklerinde veya meşelerin ve kırmızı kayın ağacının kök tabanında yetişen ve onlardan beslenen bir saprofittir.

İnsanlar özellikle doğal ortamında yetişen mantarlara uzun zamandır ihtiyaç duydukları için “Ling Zhi”‘ yi uğur getiren ve iyi şans olarak nitelendirmiştir. 70’li yıllarda Reishi’yi dünya genelinde büyük yetiştiricilik tarlalarına ekebilmek üzere bir yöntem geliştirilmişti. Ancak LR Reishi Plus’ ta kullanılan mantar türleri doğal ortamında yetişenlerdir.

Her kapsülde bulunan içerik:

  • Reishi mantarı ekstresi: 240 mg
  • Reishi mantarı tozu: 100 mg
  • C Vitamini: 60 mg

EFSA (Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır.

C vitamini kolajen ve kıkırdak ve sinir sistemi gelişiminin normal fonksiyonuna katkı sağlarken hücrelerin oksidatif stresten korunmasını da destekler.

Tüketim Önerisi:

Yemekten önce olacak şekilde günde 1 kez, 1 kapsülü bir bardak su ile tüketin. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

LR Reishi Plus bir ilaç değildir, gıda takviyesidir.