Ekibime katılacak azimli, güçlü LR kadın liderleri arıyorum!

LR ekibim hızla büyüyor, Eylül 2016 itibariyle yaklaşık 2000 kişiden oluşan büyük bir ekibe liderlik ediyorum.

Ekibime yeni katılacak azimli, çalışkan ve “başaracağım” diyen güçlü LR kadın liderleri arıyorum.

Ekibime yeni katılacak azimli, çalışkan ve "başaracağım" diyen güçlü LR kadın liderleri arıyorum. LR Üyelik Bilgi formunu doldurup, bize ulaşın.

LR ile aile bütçenize katkıda bulunup, ek gelir sağlayabilir; yaşam standardınızı daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Çalışan, üreten kadın güçlü kadın demektir; ailesine daha fazla katkı sağlar, çocuklarının geleceğine yatırım yapar.

Türkiye, Almanya, Belçika, İsviçre ve Avrupa’ nın diğer ülkelerindeki azimli, güçlü kadın lider adaylarına sesleniyorum;

LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup, iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli. Ben ve ekibimdeki lider arkadaşlarım size ulaşıp, LR üyelik süreci konusunda size yardımcı olacaklardır.

LR’da kazanç daima çalışmaya ve işe yatırılan zamana bağlıdır. Dünya üzerinde yüz binlerce iş ortağı LR ile hatırı sayılır bir ek gelir elde etmektedir.

Eğer ciddi bir şekilde çalışıp, kazanma hedefiniz varsa LR ailesinde ve ekibimde size her zaman yer vardır. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli.