Dermatest onaylı LR Zeitgard 2 nasıl kullanılır ?

Zeitgard 2, LR ‘ın çok severek kullandığım, muhteşem ürünlerinin başında geliyor. Cihazın inanılmaz etkilerini hem siz, hem de çevrenizdekiler kısa sürede hissetmeye başlıyorlar.

LR Zeitgard 2 anti-age cihazı (yüz ütüsü de diyebiliriz) LR’ ın en yenilikçi buluşlarından birisidir. Cihazın ani bir şekilde +42 C’ ye kadar ısınıp, daha sonra 5 C’ ye kadar soğuması cilt yüzeyindeki gözeneklerde bir şok etkisi yaratır. Cilt bu ani ısınma ve soğuma karşısında gözenekleri iyice açarak uygulanan yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin en etkili şekilde nüfuz etmesine olanak sağlar.

LR Zeitgard 2 anti-age yüz ütüsü, ani ısınıp-soğuma ile yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin en etkili şekilde cilde nüfuz etmesini sağlar.

Zeitgard 2 optimum bir cilt bakımı için cihazlı kozmetiğin yenilikçi ve yeni ürünüdür. Cilde yoğun ve derinlemesine bakım yapmayı mümkün kılar.

Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşırken, ilave bakım ürünleri ve aletli (cihazlı) bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabilir. Yani daha genç görünen bir cilt elde etmek için öncelikle kolajen ve elastin üretiminin merkezi olan dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak gerekir. Kolajen ve elastin cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddelerdir.

LR Zeitgard 2, termik-teknolojiyle titreşimin beraber kombinasyonundan yararlanır. Isı fazında porlara sinyal gönderilerek cilt yüksek bir ısıya ulaştırılır. Görünen dış ısı çok yüksektir ve cilt kendini soğutmak ister. Isıyla bağlantılı olarak gözenekler açılır. Tam da bu noktada aynı zamanda uygulanmakta olan Zeitgard anti-age ürünlerin etken maddeleri gözenekler arasından cilt katmanlarına nüfuz ettirilir.

İkinci adımda Zeitgard 2’nin soğuk fazı cildin ikinci koruyucu reaksiyonuna işaret eder. Sağladığı soğutmayla cilt sıcaklığı düşük ısılara kadar indirilir ve cilt soğuma etkisiyle karşı karşıya bırakılır. Bununla bağlantılı olarak gözeneklere kapanması için sinyal gönderilir. Çoktan cilde gönderilmiş olan yaşlanma karşıtı ürün pratik şekilde hapsedilir. Bu etki, Zeitgard 2’nin titreşim fonksiyonuyla güçlendirilir. Böylece ciltteki ince kan damarlarının stimüle edildiği mikro sirkülasyonla bağ dokuları doğrudan uyarılır.

Diğer yandan titreşim, yaşlanma karşıtı bakım ürününü cilt katmanlarında daha derine iletir.

LR Zeitgard 2 nasıl kullanılır ?

LR Zeitgard 2′ nin kullanımı ile ilgili LR’ ın hazırladığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz: