Cilde sürülebilen, Karolina Kurkova LR parfümü

Karolina Kurkova LR parfümü ilk kokladığım zaman “işte uzun zamandır aradığım güzel ve zarif koku bu” dedirten, favori LR kadın parfümüm. Artık vazgeçilmezlerim arasındaki yerini almış durumda.

Karolina Kurkova LR parfümü ilk izlenim olarak çiçeksi–yeşil–şık olarak tarif edebileceğimiz, feminen, romantik, stil sahibi ve zarif bir izlenim bırakır.

LR’ ın Starbox serisinde yeralan, alışılmışın dışına çıkan bu parfüm top model Karolina Kurkova’nın dünyasına açılan bir kapı aslında. Yasemin ve sümbülteber gibi mest edici çiçeklerin sıcak vanilya akorduyla ve tatlı, hafif bal kokusuyla bu parfüm unutulmaz bir etki bırakıyor. Uluslararası podyumlarda boy gösteren oldukça parlak ve ihtişamlı bir parfüm. Alman parfüm ödülü DUFT STARS 2013’e aday gösterilmiştir.

Karolina Kurkova LR Parfümü Koku İzlenimi

İlk izlenim olarak çiçeksi – yeşil – şık olarak tarif edebileceğimiz bu parfüm, oldukça feminen, romantik, stil sahibi ve zarif bir izlenim bırakır.

 

LR parfümlerinin en önemli özelliği cilde sürülebilir olmasıdır. LR, VKE Uluslararası Kozmetik Federasyonu’nda (2011 yılı itibariyle) yer alan tek network şirketidir. Aşağıdaki videoda Bruce Willis’ in *David Letterman’ ın Late Show’ undaki parfüm tanıtımını ve parfümün doğallığına ne kadar güvendiğini görebilirsiniz.

*David Letterman’ ın Late Show’ u 1993-2015 yılları arasında, Amerikan televizyonlarında oldukça popüler olmuş, önemli bir programdır.