Cilde sürülebilen, Bruce Willis LR parfümü

Bruce Willis LR parfümü, LR’ ın en beğendiğim ve eşimin de sürekli olarak kullanmaktan hoşlandığı erkek parfümlerinden birisidir. Ailemizin vazgeçilmez babalar günü hediyelerinin başında gelir.

 

Bruce Willis LR parfümü ilk izlenim olarak canlandırıcı greyfurt ve karabiber ortaya çıkarken bunları topraksı vetiver notasıyla sıcak sandal ağacı izler.

LR’ ın Starbox serisinde yeralan Bruce Willis’ in Eau de Parfum’ü özellikle güçlü, özgürlüğüne düşkün erkekler için tasarlanmıştır. Karizmatik film yıldızı bu benzersiz erkek kokusuyla öz güveni ve bağımsızlığı ortaya koyuyor. Bruce Willis kokularının ilkinin geliştirilmesi sırasında LR ekibi koku nüanslarını, şişesini ve paket tasarımını doğrudan onunla birlikte yaratmak için kendisini New York ve New Orleans’ta ziyaret etti. “İşini oldukça iyi yapan ve coşkulu bir LR ekibiyle yeni parfümümü geliştirmek bana büyük keyif verdi. Bu ürünler bireysellik, benzersizlik ve kalıcılığı simgeliyor. Beni heyecanlandıran şey işte bu, LR ile olan bağım.” dedi Bruce Willis Haziran 2010’da Frankfurt’taki ürün tanıtımları sırasında.

Bruce Willis LR Parfümü Koku İzlenimi

İlk izlenim olarak canlandırıcı greyfurt ve karabiber ortaya çıkarken bunları topraksı vetiver notasıyla sıcak sandal ağacı takip eder. Odunumsu – yeşil – şık olarak tarif edebileceğimiz bu parfümün, taze aromaları ve göze çarpan şişesi kendi hayatının egemen ve kendi istekleri doğrultusunda hükmünü süren erkeklere göredir. Aksiyon kahramanının bu ilk kokusu çoktan bir efsane olmuştur! Alman Parfüm Ödülleri 2011 DUFT STARS’ ta aday gösterilmiştir.

LR parfümlerinin en önemli özelliği cilde sürülebilir olmasıdır. LR, VKE Uluslararası Kozmetik Federasyonu’nda (2011 yılı itibariyle) yer alan tek network şirketidir. Aşağıdaki videoda Bruce Willis’ in *David Letterman’ ın Late Show’ undaki parfüm tanıtımını ve parfümün doğallığına ne kadar güvendiğini görebilirsiniz.

*David Letterman’ ın Late Show’ u 1993-2015 yılları arasında, Amerikan televizyonlarında oldukça popüler olmuş, önemli bir programdır.