Başka şehirlerden LR iş ortağı bulabilir miyim ?

LR’ da iş ortaklarınızla aynı şehirde oturmanız gerekmez. İstediğiniz şehirden; hatta LR’ ın faaliyette olduğu herhangi bir ülkeden de kendinize LR iş ortağı bulabilirsiniz, bunun için hiçbir kısıtlama yoktur.

Gelişen teknoloji ve sosyal medya sayesinde, LR lideri ile farklı şehir veya ülkelerde oturan ama yakın iletişim sayesinde çok başarılı olmuş birçok LR iş ortağı vardır.

LR' da iş ortaklarınızla aynı şehirde oturmanız gerekmez.İstediğiniz şehirden veya LR' ın olduğu herhangi bir ülkeden kendinize LR iş ortağı bulabilirsiniz,

LR’ da başarılı olmak herşeyden önce, yaptığınız işe verdiğiniz önem ve elinizin altındaki araçları (iş planı, eğitim dökümanları, vs.) ne kadar etkin kullanabildiğinizle doğru orantılıdır. Ayrıca, liderinizden ihtiyacınız olduğu zaman, gerekli desteği alabilmeniz de, LR’ da başarılı olmak için önemlidir. Bu nedenle, yaptığı işi bilen, profesyonel LR liderleri ile çalışmanız önemlidir. Lideriniz sizinle aynı şehirde olmayabilir, fakat teknoloji sayesinde kendisine ihtiyacınız olduğu zaman ulaşabiliyorsanız ve gerekli desteği/yönlendirmeleri alabiliyorsanız, LR’ da başarılı olmak için doğru yolda, doğru lider ile çalışıyorsunuz demektir.