LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi)

Deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikmesi ile oluşan selülit kadınların en büyük problemlerinden birisidir. Bol su içmek, beslenmeye dikkat etmek ve düzenli egzersiz ile selülit oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Fakat, yoğun hayat temposunda birçok kişi için bunları yapabilmek çok kolay değil. Etkisi Dermatest tarafından test edilen LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi), daha pürüzsüz bir cilt için selülit ile mücadelenizde en yakın yardımcınız olacak.

Etkisi Dermatest tarafından test edilen LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi), daha pürüzsüz bir cilt için en yakın yardımcınız olacak.

LR’ ın Aloe Via serisi ile birlikte Temmuz 2017 itibariyle Türkiye’ de satışa sunduğu LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi) ile:

  • Daha sıkı basen bölgesine sahip olun. Bu etki Mart 2017’de Dermatest tarafından ultrason ölçümleri ile test edilmiştir.
  • Cilt elastikiyetini ve yoğunluğunu arttırın.
  • Yağ hücrelerinin depolanmasını azaltın.
  • Cildin görünümü daha düzgün ve pürüzsüz olur.

 

LR selülit kremi kullanımı

Basen bölgenize masaj yaparak uygulayın. Günlük kullanıma uygundur.

 

LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi içeriği

  • % 30 Aloe Vera Yaprak Jeli: nem dengesini güçlendirir
  • Yeşil çay özü: uyarır, sıkılaştırır ve antioksidan etki sağlar
  • Legance® complex: yağ birikimini ve su kaybını azaltır ve kan dolaşımını hızlandırır.

 

LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi’ ni nasıl satın alabilirim ?

LR ürünleri Internet ortamında satılamaz, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. LR selülit kremi satın almak; LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurmanız yeterli.

LR Aloe Via serisindeki diğer ürünleri incelemek için tıklayın.

LR ürünleri kataloğunu incelemek için tıklayın.

 

Selülit ile mücadele yalnızca kozmetik kremler kullanılarak yapılmamalı. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi; bol su içmek, dengeli beslenme ve düzenli egzersiz de mümkün olabildiğince hayatınızda olmalı. Bunlara ek olarak da LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi de kullanırsanız, selülit ile mücadelede daha kısa sürede çok daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

LR Aloe Vera ürünleri ilaç değildir, tedavi amaçlı ihtiyaçlarınız için öncelikle doktorunuza danışmalısınız.

Summary
LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi)
Article Name
LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi)
Description
Etkisi Dermatest tarafından test edilen LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (LR selülit kremi), daha pürüzsüz bir cilt için en yakın yardımcınız olacak.
Author
Publisher Name
aloeveraisfirsati
Publisher Logo