3 adımda nasıl LR üyesi olurum ?

LR üyesi olarak ek gelir kazanmak veya indirimli ürün fırsatlarından yararlanmaya başlamak için yapmanız gerekenleri kısaca anlatalım:

LR üyesi olarak ek gelir kazanmak veya indirimli ürün fırsatlarından yararlanmaya başlamak için yapmanız gerekenleri kısaca anlatalım.

1. ADIM: Ürün ihtiyacınızı belirleyin

LR’ ın onlarca farklı alandaki yüzlerce ürünü arasından ihtiyacınız olanları belirleyin. Örneğin cilt lekeleri, siyah noktalar, sivilceler,…. Bu konuda LR Ürün Kataloğu ‘ nu kullanarak, ihtiyacınız olan LR ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. LR Ürün Kataloğu için tıklayın.

2. ADIM: LR üyelik giriş paketinizi seçin

LR üyesi olarak indirimli ürün fırsatlarından yararlanmak veya ek gelir elde edebilmek için, LR’ ın ihtiyacınıza uygun olan üyelik paketlerinden bir tanesini seçmelisiniz. LR Üyelik Paketleri konusunda detaylı bilgi almak için tıklayın.

3. ADIM: LR Üyelik Bilgi ve Başvuru Formu’ nu doldurun

Ürün ihtiyacınızı ve üyelik paketinizi belirledikten sonra LR Üyelik Bilgi ve Başvuru Formu‘ nu doldurup, size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bırakmalısınız. Ekip liderlerimiz size ulaşıp, LR ürün ihtiyacınız ve üyelik süreciniz konusundaki taleplerinizi netleştirip, üyelik sürecinizi gerçekleştirmek için size yardımcı olacaklar. LR Üyelik Bilgi ve Başvuru Formu için tıklayın.

 

Eğer ciddi bir şekilde çalışıp, kazanma hedefiniz varsa LR ailesinde ve ekibimde size her zaman yer vardır. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli. LR üyesi olarak indirimli ürün fırsatlarından yararlanıp, aynı zamanda ek gelir sahibi de olabilirsiniz.

 

LR işini yapmaya nasıl başlayabilirsiniz ?

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. Bunun için üyelik başvuru formunu doldurup, bize ulaşmanız yeterli.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 

LR ürünleri ile doğrudan satış yöntemiyle hemen çalışmaya başlayıp, ek gelir kazanabilirsiniz.

Giriş aidatı veya üyelik ücreti ödemeden, LR bağımsız iş ortağı olarak:

  • Çalışma zamanınızı siz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma…)
  • Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok
  • Alış fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürün satın
  • Ekibinizdeki iş ortaklarınızın satışları üzerinden prim kazanın
  • Aylık yaklaşık 15.000 TL’ lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio şirket aracına binin
  • Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın
  • Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın

LR ürünlerinin Internet ortamında satışı yasaktır, yalnızca bağımsız LR iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler.

LR üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.