24 saatlik etkisi Dermatest tarafından onaylı LR Nemlendirici Serum

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu‘ nun (LR Nemlendirici Serum) etkileri bağımsız test kuruluşu Dermatest tarafından tescil edilmiştir.

Dermatest tarafından yapılan çalışmaya göre, LR Nemlendirici Serum cilde uygulandıktan 30 dakika sonra cildin nem seviyesinin ortalama düzeyin %47 üzerine çıktığı belirlenmiştir.

Aynı çalışma kapsamında, 24 saat sonra yapılan ölçümler ile cildin nem seviyesini büyük ölçüde koruduğu ve ortalama nem seviyesinin %13 üzerinde olduğu ölçülmüştür.

LR Nemlendirici Serum’ un 24 saat süresince etkili olduğu Dermatest’ in yaptığı bu çalışma ile belgelenmiştir. İlgili çalışmaya ait verilerin grafiğini aşağıda bulabilirsiniz:

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu' nun (LR Nemlendirici Serum) etkileri bağımsız test kuruluşu Dermatest tarafından tescil edilmiştir.

 

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu, günlük yüz bakımı serisinin önemli bir LR ürünüdür. LR Nemlendirici Serum Ekim 2016 itibariyle Türkiye’ de de satışa sunulmuştur.

%50 oranında Aloe Vera jeli ve organik zeytin yağı ekstresi içeren LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu, cilde optimum seviyede nüfuz ederek 24 saat süresince nemli kalmasını sağlar. LR Nemlendirici Serum cildinize daha fazla esneklik, canlılık ve taze bir görünüm kazandırır.

%50 oranında Aloe Vera jeli içeren LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu cildinize daha fazla esneklik, canlılık ve taze bir görünüm kazandırır.

Yenilikçi Moisture Trap ™ teknolojisi sayesinde cildin 24 saat süresince nemi tutmasını destekleyen LR Nemlendirici Serum, bu sayede gündüz bakımı altında mükemmel bir ön tabaka oluşturur.

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu:

  • Cildi 24 saat nemlendirilir.
  • Cildin nem oranı maksimum seviyeye çıkarır.
  • Cildin elastikiyetini en iyi hale getirir.
  • Cilt parlar ve taze bir görünüm elde eder.

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’ nu günlük olarak cilt temizliği sonrasında uygulanmalı. Eğer kuru bir cildiniz varsa günde 2 defa, sabah ve akşam olacak şekilde cildinizi temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Sonrasında, tamamlayıcı olarak Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem veya Aloe Vera Gündüz Kremi uygulayın. Gece uygulama yapıyorsanız Aloe Vera Gece Kremi’ ni de tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.