20 yaş ve sonrası için LR ZEITGARD PowerLIFT Yüz Kremi

Anti-Aging ürünleri özellikle 40′ lı yaşlar ve sonrası için üretilirler ve bu yaşlardan önce anti-aging ürün kullanımı pek önerilmez. Bununla birlikte, 20′ li yaşların başlarında cilt ilk yaşlanma belirtilerini göstermeye başlar. Genetik duruma da bağlı olarak göz çevresindeki ilk küçük kırışıkşıklar bu yaşta oluşmaya başlayabilir. LR ZEITGARD PowerLIFT Yüz Kremi bu yaşlardan itibaren kullanılabilir.

LR ZEITGARD PowerLIFT Yüz Kremi hızla nüfuz eder ve cilde yoğun bir nem kazandırır. Cildi canlandırarak sağlamlaştırır, erkek cildi için de uygundur.

20 yaş ve sonrası için LR ZEITGARD PowerLIFT Yüz Kremi

LR ZEITGARD PowerLIFT Yüz Kremi hafif bir krem emülsiyonu olup, hızla nüfuz eder ve cilde yoğun bir nem kazandırır. Reductine®, Hyaluron asidi, yosun ekstresi ve 7 bitki ekstresinden oluşan karışımı ile bu ürün yoğun bir nemlendirme etkisi ve daha fazla canlılık kazandırır. Cildi canlandırarak sağlamlaştıran bu krem erkek cildi için de uygundur.

Ayrıca, 20′ li yaş grubu için Aloe Vera Yüz Bakımı Kremleri de kullanılabilir. Bu ürünler içerdikleri aloe vera sayesinde cildin daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olurlar.