120 tane yeni LR şirket aracı Renault Clio teslimi yapıldı!

Her zaman söylediğimiz gibi, LR’ da emek veren herkes çalışmalarının karşılığını mutlaka alır. LR’ ın prim sistemi “çok çalışanın çok, az çalışanın az kazandığı” adil ve şeffaf bir prim sistemidir. LR şirket aracı da bu emeklerin en somut karşılıklarından birisidir.

5 Ekim 2016 tarihinde 120 tane LR iş ortağı 2016 model Clio LR şirket araçlarını teslim aldılar. Üstelik içlerinden 1 tanesi de benim ekibimden sevgili Dilek Kayhan’ dı. Dilek’ i ve araçlarını teslim alan tüm LR iş ortaklarını yürekten kutluyorum.

 

5 Ekim 2016 tarihinde 120 tane LR iş ortağına 2016 model Clio LR şirket aracı teslimleri yapıldı. İçlerinden 1 tanesi de ekibimden sevgili Dilek Kayhan' dı.

İşimizi anlattığımızda şüphe ile yaklaşanlara bunları da gösterin arkadaşlarım. Bu resimlerimiz 5 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Samandıra’ daki Gürsoy Otoparkı’ nda çekildi. 120 tane araç teslimi için bize neredeyse bir stadyum büyüklüğünde bir alan lazımdı…

Ekibimdeki birçok arkadaşım da bu güzel heyecanları en kısa sürede yaşamaya başlayacaklar. Siz de bu başarılı ekipteki yerinizi almak için LR Bilgi ve Üyelik Formu‘ nu doldurup bize ulaşın lütfen.

LR şirket aracı kazanabilmek için aylık ortalama 15000 TL civarında bir ekip cirosu yakalamanız yeterli. Sizin ve ekibinizin aylık şatış hacmi yaklaşık olarak bu rakamlara ulaştığında ve bunu 3 ay süreyle devam ettirdiğinizde LR şirket aracı almaya hak kazanırsınız. LR şirket aracı ile ilgili bütün maliyetler (bakım, tamir, lastik, vergi, .. vs) LR firmasına aittir. Siz yalnızca benzin koyar ve kullanırsınız.

 

Başka firmalarda “network marketing” yapan arkadaşlarımıza da sesleniyorum; gelin, hızla büyüyen ekibimize katılın ve sizler de bu başarılara imza atın. Hep birlikte çok daha iyilerini başaralım.

 

LR Nedir ?

LR Health & Beauty Systems firması (biz kısaca LR diyoruz), 1985 yılında Almanya’ da kurulmuş, Aloe Vera içerikli bakım, sağlık, kozmetik, parfüm, makyaj,… ürünleri üreten bir Alman kozmetik devidir. 2004 yılından itibaren de Türkiye’ de faaliyet göstermektedir.

LR’ ın ürünleri, bağımsız iş ortakları aracılığı ile “doğrudan satış” (network marketing) şeklinde pazarlanmaktadır.

 

5 Ekim 2016 tarihinde 120 tane LR iş ortağına 2016 model Clio LR şirket aracı teslimleri yapıldı. İçlerinden 1 tanesi de ekibimden sevgili Dilek Kayhan' dı.

LR üyesi olmak için giriş aidatı, üyelik ücreti gerekir mi ?

HAYIR, LR üyesi (iş ortağı) olmak için herhangi bir giriş veya üyelik aidatı ödemek gerekmiyor. Yalnızca, 3 adet üyelik paketinden birisini seçip, ilgili ürünleri satın almanız yeterli. Ödeyeceğiniz parayı, satın aldığınız ürün için veriyorsunuz, herhangi bir üyelik veya giriş aidatı ödemesi yapmıyorsunuz.

 

5 Ekim 2016 tarihinde 120 tane LR iş ortağına 2016 model Clio LR şirket aracı teslimleri yapıldı. İçlerinden 1 tanesi de ekibimden sevgili Dilek Kayhan' dı.

LR’ da kaç farklı üyelik paketi seçeneği var ?

LR’ da 3 adet üyelik paketi bulunuyor:

1 – Serbest Seçim paketi ile minimum 99 TL’ lik sipariş verip, bu tutarda istediğiniz ürünleri satın alabiliyorsunuz.

2 – Tanıtım Seti paketi ile 249 TL değerindeki tanıtım seti ürünlerini satın alabiliyorsunuz.

3 – İş Geliştirme Seti paketi ile 439 TL değerinde, birçok temel Aloe Vera ürününü içeren seti satın alabiliyorsunuz.

LR üyelik paketleri ile ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

 

LR’ da nasıl para kazanılıyor ?

LR’ da para kazanmanın temelde 2 yöntemi var:

1 – %40 kâr marjı ile satın aldığınız ürünlerin satışını yaparak.

2 – Kendinize bağlı yeni iş ortakları (üye) oluşturup, ekibinizi kurarak; ekibinizin yapacağı satış veya üyeliklerden gelir elde etmek.

Kısa vadeli kazanç için 1, daha uzun vadeli ve yüksek bir kazanç için ise 2 numaralı yöntemi öneriyorum.

LR' da 16 Nisan 2016 tarihinde benimle birlikte toplamda 16 arkadaşımıza 2016 model Renault Clio LR şirket aracı teslimi İstanbul Cevahir Otel' de yapıldı.

LR’ da kazandığım parayı nasıl alıyorum ?

Her ayın 10′ nunda primleriniz hesaplanır ve ayın 15′ in şirket tarafından üye olurken belirttiğiniz hesap numaranıza EFT ile ödeme yapılır. Bu tarihlerde kesinlikle bir aksama olmaz. Eğer kazandığınız NET prim (ödeme yapılırken %20 stopaj vergisi devlete ödenmek üzere kesilir) 5 EURO’ nun altındaysa o ay için ödeme yapılmaz fakat bakiyeniz birikmeye devam eder. Ne zaman ki 5 EURO ve üzeri bir hakedişiniz olur, o zaman EFT ile ödemeniz yapılır.

İşimizi anlattığımızda şüphe ile yaklaşanlara bunları gösterin arkadaşlarım. LR' da kazananlar resim ve röportajı mesela bugune ait 3 Nisan 2016 Hürriyet Gazetesi İK ekinden; alın ve saklayın bence.

LR’ da belirli bir bölge, mahalle, mıntıka sorumluluğu veya sınırı var mı ?

HAYIR, LR’ da herhangi bir bölge, mahalle, vs. sorumluluğu veya sınırı yoktur. Her iş ortağı, LR’ ın faaliyette olduğu 30 ülkenin herhangi bir yerinden, istediği kişiyi kendisine üye yapabilir. Konu ile ilgili detaylı yazımı okumak için buraya tıklayın.

LR’ da para kazanmanın üst sınırı var mı ?

HAYIR, ekibinizi büyüttüğünüz sürece, geliriniz katlanarak artar. Daha detaylı bilgi için LR Üyelik Bilgi Formu‘ nu doldurup bize ulaşın lütfen.

 

LR’ da başarılı olmak, zamanla artan bir gelir ve LR şirket aracı kazanabilmek için siz de hemen formu doldurup ekibimize katılın.